Konečné výsledky kategorie                                                24.5.2008 18:27:57
                                       Podkletí 2008
===ČSOB-KRE========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šefčíková Lucie                              KRE           43.57  +      0.00
   . Jungvirtová Pavla                            KRE       DISK              
   . Tesařová Nikola                              KRE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.8km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1. Parkanová Veronika                           SJH9751       40.38  +      0.00
  2. Machová Ivana                                KRE9651       44.06  +      3.28
     Konečná Eliška                               KCK9662   DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.8km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Jana                                SJH9451       25.43  +      0.00
  2. Zemanová Aneta                               LEN9551       28.09  +      2.26
  3. Honsová Eliška                               CCB           38.19  +     12.36
  4. Koubová Klára                                KRE           38.40  +     12.57
  5. Moravcová Markéta                            TJH9452       61.40  +     35.57
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.6km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Iveta                               SJH9351       51.55  +      0.00
  2. Martina Krausová                             TJP9350       53.01  +      1.06
  3. Tichá Tereza                                 TJH9451       56.27  +      4.32
   . Nouzová Jitka                                VIK9301   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámková Michaela                            SJH9352       42.33  +      0.00
  2. Flašarová Kristýna                           KCK9054       69.44  +     27.11
   . Pěstová Kateřina                             LEN9151   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21         6.2km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1. Dulovcová Marie                              KRE7051       55.39  +      0.00  R:    0b
  2. Fialová Pavla                                KSH7753       56.20  +      0.41  R:    0b
  3. Teringlová Martina                           SCP7851       66.54  +     11.15  R:    0b
  4. Vaníčková Lucie                              MFP7250      103.51  +     48.12  R:    0b
  5. Šustrová Hana                                KSH7755      117.20  +     61.41  R:    0b
   . Pokorná Lucie                                EKP8152   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.3km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Iva                                 SJH7051       56.53  +      0.00
  2. Flašarová Marie                              KCK5756       57.50  +      0.57
  3. Hudečková Helena                             KTA6951       58.29  +      1.36
  4. Ash Hana                                     OCB7051       59.01  +      2.08
  5. Troupová Vladěna                             KRE6351       63.18  +      6.25
  6. Kovaříčková Darja                            KRE6352       64.37  +      7.44
  7. Tichá Jana                                   TJH6451       65.27  +      8.34
  8. Machová Ivana                                KRE6451       73.50  +     16.57
  9. Pešlová Martina                              LEN6751       74.32  +     17.39
 10. Stachová Alena                               VCB6370       91.09  +     34.16
 11. Zemanová Alena                               KTA6351       95.15  +     38.22
 12. Konečná Vladimíra                            KCK5953      121.21  +     64.28
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pokorná Eva                                  TEM5751       55.10  +      0.00
  2. Hejzlarová Vladimíra                         VCB5651       56.00  +      0.50
   . Bremová Hilda                                LEN6151   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Boučková Ludmila                             OCB4351       96.58  +      0.00
  2. Hudečková Alena                              KTA4351      106.58  +     10.00
  3. Kovářová Milena                              TJH5351      111.03  +     14.05
 
Konečné výsledky kategorie: DF          2.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Kateřina                            KRE0051       45.33  +      0.00
  2. Ash Kristina                                 OCB0051       45.54  +      0.21
   . Magdaléna Votíková                           VCB9954   DISK              
   . Bílková Barbora                              KRE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Švec Ivan                                    KRE           33.13  +      0.00
  2. Konečný Matěj                                KCK9907       35.46  +      2.33
  3. Mosler Šimon                                 KTA0001       49.55  +     16.42
   . Jinčík Lukáš                                 KRE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ash Adam                                     OCB9701       34.41  +      0.00
  2. Honsa Lukáš                                  CCB           44.36  +      9.55
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hulec Filip                                  PCB9401       47.32  +      0.00
  2. Čížek Petr                                   TJH9402       49.32  +      2.00
  3. Bouček Jakub                                 OCB9501      122.59  +     75.27
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.3km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichý Tomáš                                  TJH9201       44.17  +      0.00
  2. Funda Jiří                                   API9301       65.33  +     21.16
  3. Novák Petr                                   KRE9202      124.35  +     80.18
 
Konečné výsledky kategorie: H21        10.2km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zimmermann Pavel                             KRE6401       77.53  +      0.00  R:    0b
  2. Brožka Martin                                VCB6901       82.55  +      5.02  R:    0b
  3. Hošek Radim                                  VCB8701       84.57  +      7.04  R:    0b
  4. Hejzlar Josef                                VCB5601       89.10  +     11.17  R:    0b
  5. Hošek Lubomír                                VCB6101       90.58  +     13.05  R:    0b
  6. Teringl Radek                                VCB6502       91.22  +     13.29  R:    0b
  7. Kovář Jaroslav                               TJH8901       98.44  +     20.51  R:    0b
  8. Janošík Radek                                VCB7402      100.49  +     22.56  R:    0b
  9. Tichý Martin                                 TJH6401      101.00  +     23.07  R:    0b
 10. Bláha Petr                                   PVD8901      132.23  +     54.30  R:    0b
     Mosler Vít                                   KTA7502   DISK-LIM.         
   . Hulec Jakub                                  KSH8401   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.3km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Funda Jiří                                   API6401       70.07  +      0.00
  2. Vaníček Tomáš                                MFP6601       71.05  +      0.58
  3. Ševčík Marek                                 PCB6701       75.47  +      5.40
  4. Peterka František                            TJP4900       80.25  +     10.18
  5. Blabla Zdeněk                                PCB5901       84.08  +     14.01
  6. Pazderka Hynek                               KRE6801      117.42  +     47.35
  7. Šustr Pavel                                  KSH7001      142.20  +     72.13
   . Pěsta Roman                                  LEN6802   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.3km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Milan                                 SJH6201       60.11  +      0.00
  2. Romanovský Alois                             SJH6101       67.20  +      7.09
  3. Mražík Karel                                 KRE5901       72.32  +     12.21
  4. Korecký Miroslav                             TEM5501       78.38  +     18.27
  5. Ota Kraus                                    TJP5700       87.35  +     27.24
  6. Janošík Lubomír                              KSH5901      102.34  +     42.23
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.3km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gurka Jiri                                   TUV4601       47.01  +      0.00
  2. Fiala Miloš                                  KSH4801       55.29  +      8.28
  3. Rychtecký Josef                              VCB4801       60.25  +     13.24
  4. Reidinger Antonín                            PVD3101       78.46  +     31.45
  5. Pich Josef                                   CST4002       95.34  +     48.33
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bouček Václav                                OCB4101       65.45  +      0.00
  2. Gřunděl Ivan                                 SJH4201       70.19  +      4.34
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barták Jiří                                  KRE           23.19  +      0.00
  2. Matěj Kubera                                 KRE           33.55  +     10.36
  3. Ševčíková Kateřina                           PCB0151       35.49  +     12.30
  4. Novákovi                                     KRE0001       39.06  +     15.47
  5. Veronika Votíková                            VCB0154       39.40  +     16.21
  6. Solfronková  Tereza                          KRE           40.53  +     17.34
  7. Šustr Antonín                                KSH0201       41.04  +     17.45
  8. Klimešová Alenka                             KRE           43.36  +     20.17
  9. Klimešová Šarlota                            KRE           45.31  +     22.12
 10. Moslerová Nela                               KTA7651       46.29  +     23.10
 11. Korecký Jan                                  TEM0301       47.36  +     24.17
 12. Štindlová Klára                              KRE           52.08  +     28.49
 13. Jírovec Vašek                                KRE           53.12  +     29.53
 14. Jírovcovi                                    KRE           53.16  +     29.57
 15. Ševčíková Eliška                             PCB0451       54.00  +     30.41
 16. Kmochová Tereza                              KRE           55.11  +     31.52
 17. Stejskalová Nikola                           KRE           58.20  +     35.01
 18. Matušicová Anna                              EKP           72.02  +     48.43
   . Bílková Adela                                KRE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HF          2.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartoš Jan                                   KRE           32.23  +      0.00
  2. Jírovec Karel                                KRE           37.05  +      4.42
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudeček Petr                                 KTA9201       28.17  +      0.00
  2. Hulec Vladimír                               PCB6201       34.31  +      6.14
  3. Stach Jiří                                   VCB6120       49.31  +     21.14