celkove poradi
                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie A            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Flašar Jan jun.      PGP8610    498,44                                53:54    1   100,00   1:13:00    3    99,32              2    96,00                           1:05:12    1   100,00   1:00:17    1   100,00                             58:35    2    99,12
  2. Klimeš Petr          KRE7701    485,53        48:48    2    98,45     56:22    3    97,81   1:17:05    5    96,70              5    88,00   1:12:34    6    90,64   1:14:42    2    93,64   1:01:36    2    98,93              4    88,00      org.         85,00
  3. Hejzlar Josef        VCB5601    470,83                                                                                         6    86,00   1:01:12    2    98,19   1:16:54    5    92,39   1:06:31    4    95,31              8    52,00     58:48    3    98,94
  4. Hošek Radim          DOB8737    465,38                                                      1:17:00    4    96,75                             58:59    1   100,00      org.         85,00      org.         85,00                             59:10    4    98,63
  5. Hošek Lubomír        VCB6101    460,72                              1:07:11   10    90,11   1:36:00   10    87,50             11    70,00   1:08:27    3    93,08   1:14:48    3    93,58   1:13:19    7    91,11                           1:07:10    5    92,84
  6. Hulec Filip          PCB9401    460,23        53:17    6    94,37      org.         85,00   1:38:00   12    86,73             10    74,00                           1:26:54    8    87,51   1:16:23   10    89,46              1   100,00   1:14:00    6    88,89
  7. Kovář Jaroslav       TJH8901    456,22      1:07:24   11    85,08   1:02:50    6    92,89                                      3    92,00   1:11:44    5    91,11   1:20:44    7    90,38   1:15:39    9    89,84              5    80,00                        
  8. Tichý Martin         TJH6401    456,09        59:09    9    89,97   1:02:53    7    92,86   1:31:00    8    89,56              8    76,00                           1:16:57    6    92,37   1:12:56    6    91,33      org.         85,00                        
  9. Vébr Jiří            KTA6901    454,81      1:05:52   10    85,89   1:09:18   11    88,89      org.         85,00              4    90,00   1:09:21    4    92,53   1:15:18    4    93,29   1:15:10    8    90,10                                                
 10. Teringl Radek        VCB6502    379,36        51:07    3    96,25                           1:12:10    2    99,88      org.         85,00                                                   1:02:30    3    98,23                                                
 11. Tichý Tomáš          SJH9201    368,99                                59:30    5    95,29   1:22:00    6    93,90                                                                           1:07:17    5    94,80      org.         85,00                        
 12. Blabla Zdeněk sen.   PCB5901    353,30        57:15    7    91,30      org.         85,00                                                                                                                                      2    92,00      org.         85,00
 13. Machová Miroslava    KRE9451    338,62        59:00    8    90,07   1:19:16   15    84,00                                                                                                   1:21:32   11    86,97                           1:44:20    9    77,58
 14. Šafařík Ivo          CST7401    300,00                                                      1:12:00    1   100,00              1   100,00                                                                                                     57:33    1   100,00
 15. Janošík Radek        VCB7402    271,47                                55:18    2    98,73                                                      org.         85,00                                                                           1:16:15    7    87,74
 16. Hulec Jakub          KSH8401    237,55                                                                                        12    67,00                                                                                      2    92,00   1:40:47    8    78,55
 17. Vošta Zdeněk         VCB8748    180,22        52:17    4    95,22                                                                                                      org.         85,00                                                                        
 18. Flašarová Marie      KCK5756    138,53                              1:09:57   14    88,53                                                                             disk.         50,00                                                                        
 19. Princ David          TCB6901    100,00        47:17    1   100,00                                                                                                                                                                                                
 20. Zimmermann Pavel     KRE6401     95,31                                59:29    4    95,31                                                                                                                                                                        
 21. Mach Martin          KRE9201     94,40        53:15    5    94,40                                                                                                                                                                                                
 22. Štětka Matěj         ZZZ0301     93,37                                                      1:23:00    7    93,37                                                                                                                                                
 23. Paták Pavel          KSH8501     90,49                              1:06:34    8    90,49                                                                                                                                                                        
 24. Zimmermann Martin    KRE9301     90,14                              1:07:08    9    90,14                                                                                                                                                                        
 25. Vébr Radek           HAV7103     88,71                                                      1:33:00    9    88,71                                                                                                                                                
 26. Flašar Jan sen.      KCK5701     88,65                              1:09:44   12    88,65                                                                                                                                                                        
 27. Jíša Ondřej          KRE9303     88,55                              1:09:55   13    88,55                                                                                                                                                                        
 28. Kubičko Pavel        SJH7201     87,49                                                      1:36:02   11    87,49                                                                                                                                                
 29. Pelc Václav          CST6702     85,00                                                                                         7    85,00                                                                                                                        
 30. Jarčevský Pavel      SJHXX81     79,27                                                      2:03:00   13    79,27                                                                                                                                                
 31. Honsa Luděk          ACB6301     77,04      1:27:25   12    77,04                                                                                                                                                                                                
 32. Novotná Helena       SJH8152     76,00                                                                                         8    76,00                                                                                                                        
 33. Koblížek Michal      ZZZ0201     74,87                              1:48:22   16    74,87                                                                                                                                                                        
 34. Štětka Petr          ZZZ0302     73,23                                                      2:35:00   14    73,23                                                                                                                                                
 35. Veselý Oldřich       SJH7101     72,00                                                                                                                                                                                         6    72,00                        
 36. Komárek Arnošt       TJH7701     60,00                                                                                                                                                                                         7    60,00                        
 37. Romanovský Alois     SJH6101     56,00                                                                                        13    56,00                                                                                                                        

                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie B            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Kovářová Lenka       TJH8651    483,39        49:29    1   100,00     52:01    5    82,41                                      3    65,00     58:30    1   100,00   1:43:57    2    92,52     50:05    1   100,00   1:31:05    2    89,71   1:06:00    2    90,87
  2. Gřunděl Ivan         SJH4201    443,57      1:01:25    3    90,28   1:05:20   11    75,80   1:51:00    6    81,53              7    50,00                           1:28:24    1   100,00   1:26:21    4    79,00   1:31:05    2    89,71   1:24:10    7    82,05
  3. Rychtecký Josef      VCB4801    434,52         org.         85,00     48:39    4    84,65   1:31:00    5    88,46              6    51,00   1:06:20    4    94,10                           1:17:30    3    82,31                                                
  4. Kovářová Milena      TJH5351    427,98                              1:09:13   13    74,36                                      7    50,00   1:03:50    3    95,82   1:50:37    3    89,96   1:28:19    5    78,35   1:31:35    4    89,49   2:05:50    8    71,44
  5. Machová Ivana jun.   KRE9651    367,84        50:46    2    98,74     40:22    3    91,76                                                                                                   1:06:39    2    87,57                           1:07:50    4    89,77
  6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651    330,71                                                                                         5    56,00   1:00:06    2    98,67                                                   1:36:12    5    87,60   1:10:10    5    88,44
  7. Patáková Mária       KSH5751    220,66      1:27:39    4    78,23   1:17:11   14    71,84                                                                                                   2:01:39    6    70,59                                                
  8. Přecechtělová Tereza KAM8951    186,73                                                      1:15:00    3    96,67                                                                                                                           1:07:20    3    90,06
  9. Teringlová Martina   VCB7851    135,00                                                                                 org.         85,00                                                                             disk.         50,00                        
 10. Honsa Luděk          ACB6301    100,00                                                                                                                                                                                                        53:57    1   100,00
 10. Vojtěch Veselý       SJH0001    100,00                                                                                                                                                                              1:12:20    1   100,00                        
 10. Ševčík Marek         PCB6701    100,00                                                                                         1   100,00                                                                                                                        
 10. PŠENIČKA Jiří        TCB6301    100,00                                33:43    1   100,00                                                                                                                                                                        
 10. Veselý Oldřich       XXX0503    100,00                                                      1:10:00    1   100,00                                                                                                                                                
 15. Šimek Matouš         ZZZ0303     97,30                                                      1:14:00    2    97,30                                                                                                                                                
 16. Soudek Vojtěch       TCB5651     92,15                                40:00    2    92,15                                                                                                                                                                        
 17. Růta Vojtěch         KTA9701     88,89                                                      1:30:00    4    88,89                                                                                                                                                
 18. Fiala Miloš          KSH4801     84,77                                                                                                                                                                                                      1:17:35    6    84,77
 19. Soudková Alena       TCB5851     81,95                                52:46    6    81,95                                                                                                                                                                        
 20. Koblížková Iva       ZZZ0202     76,29                              1:04:08    7    76,29                                                                                                                                                                        
 21. Mikeš Antonín        ZZZ0203     76,16                              1:04:26    8    76,16                                                                                                                                                                        
 21. Zimmermannová Milena KRE6851     76,16                              1:04:26    8    76,16                                                                                                                                                                        
 23. Hrubeš Karel         ZZZ0204     75,85                              1:05:13   10    75,85                                                                                                                                                                        
 24. Soudková Eliška      TCB9252     75,38                              1:06:25   12    75,38                                                                                                                                                                        
 25. Pelcová Pavla        CST7451     69,00                                                                                         2    69,00                                                                                                                        
 26. Komrska Milan        ZZZ0401     58,00                                                                                         4    58,00                                                                                                                        
 27. Pelcová Kateřina     CSTZZ01     50,00                                                                                         7    50,00                                                                                                                        

                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie C            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Svobodová Jana       ZZZ0101    498,04        32:04    2    98,02     38:02    3    99,85     45:00    1   100,00              3    88,00   1:01:12    2    98,19     38:38    1   100,00   1:00:48    1   100,00                                                
  2. Svobodová Anna       ZZZ0103    489,79        44:03    4    84,96     37:58    2    99,93   1:01:00    4    86,89              1   100,00     58:59    1   100,00     41:26    3    96,62   1:10:18    4    93,24                                                
  3. Svobodová Martina    ZZZ0102    485,95        42:03    3    86,62     38:25    4    99,35     59:00    3    88,14              2    95,00   1:01:44    3    97,77     38:52    2    99,70   1:08:53    3    94,13                                                
  4. Klimešová Šarlota    KRE0051    483,66        30:48    1   100,00                                                              4    64,00                             49:20    4    89,16   1:08:19    2    94,50     43:14    1   100,00     07:22    1   100,00
  5. Pšenička Miloslav    TCB6101    275,06        45:15    5    84,03     37:55    1   100,00                                                                                                   1:14:05    5    91,03                                                
  6. Veselá Jarmila       ZZZ0305    147,23                                                      1:37:00   12    73,20                                                                                                   1:29:58    2    74,03                        
  7. Zemanová Alena       KTA6351     98,91                                                        46:00    2    98,91                                                                                                                                                
  8. Safernová Zuzana     ZZZ0205     98,04                                39:28    5    98,04                                                                                                                                                                        
  9. Veselý Vojtěch       SJH0001     85,71                                                      1:03:00    5    85,71                                                                                                                                                
 10. Klimešová Alena      KRE0151     81,35                                                                                                                                                                                                        11:45    2    81,35
 11. Nováková Kateřina    XXX0505     77,63                                                                                                                                                                                                        13:20    3    77,63
 12. Kovářová Milena      TJH5451     76,12        58:58    6    76,12                                                                                                                                                                                                
 13. Hálová Barča         ZZZ0304     75,86                                                      1:27:00    6    75,86                                                                                                                                                
 14. Hudečková Alena      KTA4351     74,73                                                      1:31:00    7    74,73                                                                                                                                                
 14. Brémová Hilda        LEN6151     74,73                                                      1:31:00    7    74,73                                                                                                                                                
 16. Kubičková Kristýna   SJH0452     73,94                                                      1:34:00    9    73,94                                                                                                                                                
 16. Veselá Aneta         ZZZ0305     73,94                                                      1:34:00    9    73,94                                                                                                                                                
 18. Kubičková Kateřina   SJH0652     73,68                                                      1:35:00   11    73,68                                                                                                                                                
 19. Jindra Komárková     TJH0451     73,37                                                                                                                                                                              1:32:31    3    73,37                        
 20. Koblížkovi Adam a Iva ZZZ0207     73,12                              1:22:00    6    73,12                                                                                                                                                                        
 21. Mikešová Aneta       ZZZ0901     72,53                                                                                                                                                                                                        16:21    4    72,53
 22. Vébr Tomáš           HAV0200     72,06                                                      1:42:00   13    72,06                                                                                                                                                
 23. Zimmermann Pavel     KRE6401     50,00                                                                                                                                                                                                        disk.         50,00