celkove poradi
                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie A            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Teringl Radek        VCB6502    496,72        56:55    5    94,39   1:01:18   10    87,51     28:23    5    92,81              2    99,00   1:02:20    2    97,02     41:02    1   100,00     47:03    2    97,72     48:34    1   100,00     51:47    1   100,00
  2. Hošek Radim          DOB8737    480,52                                47:06    2    98,81     41:21   11    79,38              1   100,00   1:18:27    4    87,36     43:16    2    97,42      org.         85,00                             55:10    3    96,93
  3. Pelc Václav          CST6702    479,83        52:19    2    98,30     59:46    9    88,47     25:49    2    97,06              5    96,00   1:23:02    5    85,30                             44:54    1   100,00      org.         85,00                        
  4. Klimeš Petr          KRE7701    475,71                                45:59    1   100,00     30:24    7    89,97              6    95,00                             47:43    5    93,00     48:40    3    96,13     58:24    3    91,58      org.         85,00
  5. Flašar Jan jun.      PGP8610    472,70                                                                                 org.         85,00     58:37    1   100,00                             49:09    4    95,68     53:34    2    95,33     55:27    4    96,69
  6. Tichý Tomáš          SJH9201    463,33      1:00:04    8    92,06      org.         85,00                                      3    98,00                             47:39    4    93,06                                                     57:16    5    95,21
  7. Vošta Zdeněk         VCB8748    456,11      1:01:09   11    91,32   1:14:04   15    81,04                                      4    97,00   1:17:10    3    87,98     45:47    3    94,81      org.         85,00                                                
  8. Tichý Martin         TJH6401    456,02      1:00:15   10    91,94      org.         85,00     24:18    1   100,00             10    87,00                                                                                                   1:01:32    6    92,08
  9. Hošek Lubomír        VCB6101    455,60        59:13    7    92,67                                                              8    89,00                             49:57    6    91,07     51:47    5    93,35                           1:05:32    7    89,51
 10. Hulec Jakub          KSH8401    447,10      1:04:24   13    89,23     57:19    7    90,11     29:34    6    91,09              9    88,00      org.         85,00                             58:03    6    88,67   1:11:33    5    83,94   1:13:20   10    85,31
 11. Hulec Filip          PCB9401    440,72      1:07:42   15    87,32     51:03    5    95,04     32:26    8    87,46      org.         85,00   1:42:15    6    78,66     57:09    8    85,90                           1:10:40    4    84,36                        
 12. Tichá Tereza         TJH9451    422,96      1:11:49   18    85,18      org.         85,00     39:10   10    81,02             15    78,00                             54:05    7    87,94                                                   1:16:33   11    83,82
 13. Tichá Jana           TJH6451    410,22      1:10:21   16    85,92      org.         85,00     45:16   12    76,84             17    76,00                           1:04:54    9    81,61                                                   1:23:55   13    80,85
 14. Hejzlar Josef        VCB5601    370,92        50:32    1   100,00   1:03:40   11    86,11     33:18    9    86,49                                                                                                                             53:35    2    98,32
 15. Zimmermann Pavel     KRE6401    360,13        55:26    4    95,58     58:08    8    89,55      org.         85,00              7    90,00                                                                                                                        
 16. Princ David          TCB6901    358,49      1:00:07    9    92,03     50:23    4    95,63     28:22    4    92,83             15    78,00                                                                                                                        
 17. Blabla Zdeněk sen.   PCB5901    356,82                                57:17    6    90,14     27:37    3    94,00      org.         85,00                                                                                                   1:08:43    8    87,68
 18. Teringlová Martina   VCB7851    256,75      1:06:12   14    88,17   1:08:28   12    83,58                                     12    85,00                                                                                                                        
 19. Janošík Radek        VCB7402    179,56        53:10    3    97,52   1:11:45   13    82,04                                                                                                                                                                        
 20. Beneš Jan            SJH7001    177,18                                48:44    3    97,18                                     13    80,00                                                                                                                        
 21. Mach Martin          KRE9201    166,34      1:01:31   12    91,07   1:30:58   18    75,27                                                                                                                                                                        
 22. Toman Jiří           XXX8700    146,54                                                                                        18    71,00   1:54:45    7    75,54                                                                                                
 23. Meloun Ondřej        VCB8101     94,07        57:20    6    94,07                                                                                                                                                                                                
 24. Flašar Jan sen.      KCK5701     87,43                                                                                                                                                                                                      1:09:10    9    87,43
 25. Honsa Luděk          ACB6301     87,39                                                                                                                                                      1:00:03    7    87,39                                                
 26. Vaníček Tomáš        MFP6601     86,00                                                                                        11    86,00                                                                                                                        
 27. Pšenička Miloslav    TCB6101     85,80      1:10:35   17    85,80                                                                                                                                                                                                
 28. Brožka Matěj         VCB9301     85,00                                                                                                                                 org.         85,00                                                                        
 28. Brožka Martin        VCB6901     85,00                                                                                                                                 org.         85,00                                                                        
 28. Hulcová Pavla        KSH7753     85,00                                                                                                         org.         85,00                                                                                                
 31. Kubák Martin sen.    SJH7401     82,83      1:16:58   19    82,83                                                                                                                                                                                                
 32. Kovářová Lenka       TJH8651     81,82                              1:12:15   14    81,82                                                                                                                                                                        
 33. Veselý Pavel         AAAXX01     81,18                                                                                                                                                                              1:17:53    6    81,18                        
 34. Flašarová Kristýna   KCK9053     81,09                                                                                                                                                                                                      1:23:16   12    81,09
 35. Benešová Jana        SJH9451     80,00                                                                                        13    80,00                                                                                                                        
 36. Dulovcová Marie      KRE7051     78,94                              1:19:26   16    78,94                                                                                                                                                                        
 37. Pšenička Vít         TCB9201     78,52                              1:20:37   17    78,52                                                                                                                                                                        
 38. Kovář Jaroslav       TJH8901     70,45                              1:52:26   19    70,45                                                                                                                                                                        

                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie B            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Teringlová Martina   VCB7851    481,74                                                                                                        51:40    1   100,00     42:09    1   100,00     28:24    1   100,00     40:50    1   100,00   1:24:10    9    81,74
  2. Přecechtělová Tereza KAM8951    480,51                                                        30:33    1   100,00              3    98,00   1:01:08    3    92,26     42:39    2    99,41      org.         85,00                           1:05:25    6    90,84
  3. Jíša Ondřej          KREXX05    472,79        58:40   15    82,00     56:31    4    94,07     37:28    4    90,77              1   100,00   1:17:12    9    83,46   1:24:47    7    74,86     30:48    3    96,10                           1:03:50    4    91,85
  4. Pelcová Pavla        CST7451    471,80        45:25    5    91,34   1:01:41    8    90,38     30:57    2    99,35              5    96,00     57:45    2    94,73                                                      org.         85,00                        
  5. Machová Miroslava    KRE9451    467,15        48:55   10    88,38     58:50    6    92,34     44:46    7    84,12              5    96,00   1:06:43    5    88,72                             31:45    4    94,72     48:19    2    92,26   1:03:52    5    91,83
  6. Machová Ivana jun.   KRE9651    464,47                                58:49    5    92,35     46:40    8    82,73              5    96,00   1:08:43    6    87,59                             36:51    6    88,53   1:01:34    4    83,16     53:26    1   100,00
  7. Rychtecký Josef      VCB4801    453,87         org.         85,00   1:03:48    9    89,04     37:47    5    90,43                                                     56:04    5    87,59     32:52    5    93,20                           1:01:16    3    93,61
  8. Machová Ivana sen.   KRE6451    450,49        51:30   11    86,46     58:54    7    92,29     47:43    9    82,01                           1:11:10    7    86,30                             40:01    7    85,49   1:01:37    5    83,13     53:29    2    99,95
  9. Princ Matyáš         TCB9501    389,71        40:46    2    96,05     49:49    1   100,00     32:03    3    97,66              5    96,00                                                                                                                        
 10. Zimmermannová Milena KRE6851    341,91        52:58   13    85,45   1:14:26   13    83,46      org.         85,00             12    88,00                                                                                                                        
 11. Zimmermann Martin    KRE9301    289,76        42:42    3    93,97     54:24    2    95,79                                      1   100,00                                                                                                                        
 12. Prais Marcel         KRE9302    282,77        47:17    7    89,71                                                              3    98,00                             46:46    3    95,06                                                                        
 13. Flašarová Marie      KCK5756    276,39                                                                                                                                                        30:11    2    97,05     48:36    3    92,01   1:11:34    8    87,33
 14. Novák Pavel          ACB4801    241,11      1:02:53   18    79,86                                                             14    86,00   1:42:19   11    75,25                                                                                                
 15. Štindl Vladislav     KRE3701    211,26      1:11:29   21    76,26     disk.         50,00                                                                                                                                                      org.         85,00
 16. Benešová Iveta       SJH9351    184,67                                55:46    3    94,67                                     10    90,00                                                                                                                        
 17. Fiala Miloš          KSH4801    179,13                                                                                        11    89,00   1:04:22    4    90,13                                                                                                
 18. Benešová Iva         SJH7051    177,68                              1:07:54   11    86,68                                      9    91,00                                                                                                                        
 19. Hejzlarová Vladimíra VCB5651    173,99                                                        44:01    6    84,70                                                                                                                           1:08:00    7    89,29
 20. Bouček Václav        OCB4101    172,68        52:03   12    86,07   1:08:02   12    86,61                                                                                                                                                                        
 21. Růta Vojtěch         KTA9701    168,36        59:52   16    81,36                                                             13    87,00                                                                                                                        
 22. Ash Chris            OCB5801    166,71        54:02   14    84,75   1:17:56   14    81,96                                                                                                                                                                        
 23. Ash Adam             OCB9701    154,41      1:09:49   20    76,89   1:30:30   15    77,52                                                                                                                                                                        
 24. Pšenička Vít         TCB9201    100,00        37:33    1   100,00                                                                                                                                                                                                
 25. Měkota Martin        XXX0601     94,03                                                                                                                                47:52    4    94,03                                                                        
 26. Princ Jakub          TCB9302     93,71        42:57    4    93,71                                                                                                                                                                                                
 27. Vejvodová Mirka      OPT5751     91,14        45:38    6    91,14                                                                                                                                                                                                
 28. Dulovcová Marie      KRE7051     88,86        48:19    8    88,86                                                                                                                                                                                                
 29. Dulovcová Michaela   KRE8851     88,80        48:23    9    88,80                                                                                                                                                                                                
 30. Moravec Miloš        KRE5301     87,59                              1:06:16   10    87,59                                                                                                                                                                        
 31. Brožková Eva         VCB0006     85,00                                                                                                                                 org.         85,00                                                                        
 32. Dvořák Luboš         KSHXX05     84,27                                                                                                      1:15:23    8    84,27                                                                                                
 33. Gřunděl Ivan         SJH4201     81,15                                                                                                                              1:07:39    6    81,15                                                                        
 34. Stachová Alena       VCB6370     79,86      1:02:52   17    79,86                                                                                                                                                                                                
 35. Stachová Daniela     VCB9370     79,62      1:03:23   19    79,62                                                                                                                                                                                                
 36. Bishofová Alena      MLA5251     75,43                                                                                                      1:41:35   10    75,43                                                                                                
 37. Pšenička Miloslav    TCB6101     73,55                                                      1:04:52   10    73,55                                                                                                                                                
 38. Vébr Jiří            KTA9901     71,33      1:28:01   22    71,33                                                                                                                                                                                                
 39. Kovář Jaroslav       TJHXX04     69,69                              2:06:31   16    69,69                                                                                                                                                                        
 40. Bouček Jakub         OCB9501     66,47      1:54:00   23    66,47                                                                                                                                                                                                
 41. Kovářová Milena      TJH5351     63,29                              3:07:23   17    63,29                                                                                                                                                                        
 42. Steinbauer Jiří      XXX0602     50,00                                                                                                                                disk.         50,00                                                                        
 42. Tichý Tomáš          SJH9201     50,00                                                        disk.         50,00                                                                                                                                                
 42. Hajduchová Jitka     KREXX10     50,00                                disk.         50,00                                                                                                                                                                        

                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie C            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Štefanyuková Eliška  CST9851    457,55        55:05    3    78,71     51:05    2    96,39     30:00    1   100,00              3    87,00                                                     28:44    2    95,45                                                
  2. Pelcová Kateřina     CST0050    259,68        59:17    5    76,68                                                              5    83,00     37:10    1   100,00                                                                                                
  3. Klimešová Šarlota    KRE0051    250,00                                disk.         50,00     30:00    1   100,00                                                                                                                             02:37    1   100,00
  4. Teringlová Vendulka  VCB0451    183,40                                                                                                                                30:00    1   100,00                                                     03:55    2    83,40
  5. Teringl Vojta        VCB0701    177,61                                                                                                                                30:01    2    99,97                                                     04:44    3    77,64
  6. Klimeš Jan           KRE0701    153,91                              1:12:30    3    82,69                                                                                                                                                     06:10    4    71,22
  7. Honsa Lukáš          ACB9601    100,00                                                                                                                                                        26:07    1   100,00                                                
  7. Gřunděl Ivan         SJH4201    100,00                                                                                         1   100,00                                                                                                                        
  7. Boučková Ludmila     OCB4351    100,00                                47:24    1   100,00                                                                                                                                                                        
  7. Gottfriedová Marcela VCBXX02    100,00        31:38    1   100,00                                                                                                                                                                                                
 11. Manželé Hulcovi      PCBXX06     98,39                                                                                                                                31:00    3    98,39                                                                        
 12. Konečný Matěj        KCK9907     98,00                                                                                         2    98,00                                                                                                                        
 13. Psohlavcová Tereza   XXX0004     86,00                                                                                         4    86,00                                                                                                                        
 14. Ash Kristina         OCB0051     83,09        47:48    2    83,09                                                                                                                                                                                                
 15. Klimešová Alena      KRE0151     82,36                              1:13:14    4    82,36                                                                                                                                                                        
 16. Kubák Martin jun.    SJH9902     77,75        57:00    4    77,75