V poslední době se množí stížnosti běžců, že mapy jsou přeplněné, poskytují takový přehršel informací, že je pro běžce nemožné v ní najít ty podstatné. Taky vás za běhu napadá: tohle bych si chtěl přečíst v klidu a nakreslit si to tak, abych tomu rozuměl(a)? Přišla Vaše chvíle.
Namaluj a běž.

Vygumovaná

7.závod série Sněhulákův kufr

Pořadatel: oddíl rekreačních sportů TJ OB České Budějovice ve spolupráci s KOB Dobrodruška

Datum: sobota 12.února 2011

Centrum: příjezdová cesta před elektrickou rozvodnou v katastru obce Dasný.

Parkování: na příjezdové cestě, zanechte volný průjezd

Terén: plochý, z velké části ukrutně rychlý.

Kategorie: A ("elitní" orientační běžci), B (běžci, kteří si netroufají na kategorii A) a náborová kategorie C, ta poběží na klasické mapě.

Start: intervalový, v místě. Taktéž aj cíl.

Mapa a systém závodu pro A a B: Vygumovaná 1:10000, bez vrstevnic, stav podzim 2010 :), výchozí mapa se jmenuje Pod Bezdrevem
Po odstartování dostane závodník mapu Vygumovaná, což je sice mapa prostoru, ale s hodně omezenými informacemi. Zároveň dostane k dispozici kompletní mapu i s tratí a pastelky. Překreslí si trať a libovolné množství detailů z kompletní mapy. Délka sezení u překreslovacícho stolečku není omezená, záleží pouze na uvážení, vkusu a taktice závodníka. Nicméně čas běží. Kategorie A navíc (pravděpodobně) poběží dva okruhy. Po absolvování prvního se vrací zpět a kreslí si druhý okruh.

Pokusíme se vyjednat kryté místo pro zákres mapy a uvažujeme o vyvěšení tzv.mapy záchrany někde v lese, abyste se při kolapsu nemuseli vracet až na start. Podrobnosti na místě.

Popisy: tištěné podle IOF, berte si popisníky

Způsob ražení:mechanické, do mapy

Startovné: Klasicky 30 Kč, splatné do prasátka na shromaždišti.

Stavba tratí: Zdeněk Vošta, VCB8748
Ředitel závodu, námět a scénář: Radim Hošek, DOB8737

Přihlášky: do čtvrtka 10.února 2011 na e-mail Zdendy Vošty: zdenek.vosta@klikni.cz. Pozdní přihlášky jen dle možností pořadatele.

Časový harmonogram: Převlékání: ve vlastních dopravních prostředcích.

Informace: radhost@centrum.cz, +420 775 301 627