celkove poradi
                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie A            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Flašar Jan jun.      PGP8610    494,87                              1:01:34    9    88,03     26:51    1   100,00     13:41    1   100,00     58:15    1   100,00                             11:52    2    94,87     36:02    1   100,00      org.         85,00
  2. Hošek Radim          DOB8737    488,44        21:17    1   100,00   1:02:40   10    87,37     32:31    2    91,29      org.         85,00     58:18    2    99,96   1:10:15    1   100,00     22:11   13    74,00                             54:55    3    97,19
  3. Tichý Tomáš          SJH9201    456,55                              1:01:20    8    88,18                             17:25    8    89,28   1:06:08    4    94,04   1:18:42    2    94,63      org.         85,00                           1:04:07    8    90,42
  4. Zimmermann Pavel     KRE6401    449,38        disk.         50,00   1:28:04   20    76,59     39:13    9    84,23     16:15    4    92,10                           1:23:58    3    91,83     24:40   17    71,59     41:03    3    93,89   1:09:26   12    87,33
  5. Hulec Jakub          KSH8401    447,57        25:58   12    90,98      org.         85,00     34:03    4    89,43     17:36    9    88,87   1:17:43   10    87,48                             21:12   10    75,12     44:09    5    90,81   1:14:27   13    84,81
  6. Tichý Martin         TJH6401    441,86                              1:16:14   16    80,72     35:24    5    87,92     18:39   12    86,68   1:06:32    5    93,78   2:00:15    9    79,21      org.         85,00                           1:07:21   11    88,48
  7. Romanovský Alois     SJH6101    434,77        21:51    2    98,70                                                     23:44   26    78,83   1:10:50    8    91,12                             19:11    6    77,76     46:58    7    88,36     disk.         50,00
  8. Blabla Zdeněk sen.   PCB5901    432,83                                                        36:41    7    86,60     19:16   16    85,51   1:14:54    9    88,89   1:35:22    5    86,83                              org.         85,00   1:14:27   13    84,81
  9. Hošek Lubomír        VCB6101    431,71                                                        33:21    3    90,25     17:17    7    89,59                           1:33:11    4    87,69     18:08    5    79,37                           1:14:27   13    84,81
 10. Přecechtělová Tereza KAM8951    428,86        32:14   19    83,01                             38:17    8    85,07     20:34   22    83,27   1:09:06    6    92,15   1:39:20    6    85,36     24:55   18    71,37                           1:31:40   16    78,27
 11. Hulcová Pavla        KSH7753    428,42        disk.         50,00      org.         85,00     36:16    6    87,02     16:58    6    90,32                                                     22:50   16    73,32     42:08    4    92,76                        
 12. Tichá Jana           TJH6451    407,97                              2:20:00   25    66,73     48:58   11    77,42     20:23   21    83,57   1:32:13   13    81,58   1:55:32    8    80,40      org.         85,00                           2:11:31   18    69,71
 13. Tichá Tereza         TJH9451    389,90                              1:52:08   24    70,88     45:55   10    79,24     20:12   19    83,87     disk.         50,00   1:53:15    7    81,02                                                   1:44:07   17    74,89
 14. Klimeš Petr          KRE7701    361,49                              1:21:09   17    78,86                                                                                                     10:39    1   100,00     46:39    6    88,62     58:53    5    94,01
 15. Vošta Zdeněk         VCB8748    309,63                                                                                16:28    5    91,55                             disk.         50,00     22:20   14    73,84                             58:35    4    94,24
 16. Šafařík Ivo          CST7401    287,51                                54:36    3    92,89                                                   1:05:16    3    94,62                                                                             51:50    1   100,00
 17. Teringl Radek        VCB6502    270,34        22:25    4    97,47   1:15:07   15    81,17                                                                                                                                                   1:02:09    6    91,70
 18. Vébr Jiří            KTA6901    268,76        23:20    7    95,61                                                     17:56   11    88,15      org.         85,00                                                                                                
 19. Soudková Martina     TEM8551    260,84        28:28   16    87,38                                                     18:46   13    86,46                                                                             48:42    8    87,00                        
 20. Měkuta Kryštof       SJH8801    249,57        27:10   13    89,17                                                     19:02   14    85,95                                                     21:47   11    74,45                                                
 21. Soudková Eliška      TEM9252    229,62        54:48   21    69,42                                                     20:02   18    84,15                                                                           1:09:09   11    76,05                        
 22. Mach Martin          KRE9201    197,29        41:13   20    75,82                                                                           2:15:40   14    71,47     disk.         50,00                                                                        
 23. Brožka Martin        VCB6901    188,43                                                                                                                                                                                38:30    2    96,80   1:02:15    7    91,63
 24. Beneš Jan            SJH7001    187,16        23:16    6    95,74                                                                           1:10:19    7    91,42                                                                                                
 25. Hejzlar Josef        VCB5601    181,35        27:23   14    88,86                                                     16:06    3    92,49                                                                                                                        
 26. Šrámková Michaela    SJH9352    180,07        23:39   10    95,00                                                                           1:23:03   11    85,07                                                                                                
 27. Ševčík Marek         PCB6701    179,18        24:26   11    93,55                                                     19:12   15    85,63                                                                                                                        
 28. Janošík Radek        VCB7402    175,28                                                                                                                                 org.         85,00                                                   1:04:20    9    90,28
 29. Benešová Jana        SJH9451    171,51        29:12   17    86,44                                                                           1:23:03   11    85,07                                                                                                
 30. Pšenička Vít         TEM9201    170,96        22:25    4    97,47                                                                                                                             22:40   15    73,49                                                
 31. Princ David          TEM6901    170,48        22:08    3    98,08   1:44:32   23    72,40                                                                                                                                                                        
 32. Vejvodová Mirka      OPT5751    164,66                                                         org.         85,00     23:04   24    79,66                                                                                                                        
 33. Pšenička Jiří        TEM6301    133,95        disk.         50,00                                                                                                                             15:41    4    83,95                                                
 34. Honsa Luděk          CCB6301    132,29        disk.         50,00                                                                                                                                                     55:48    9    82,29                        
 35. Soudková Šárka       TEM8451    129,30        disk.         50,00                                                                                                                                                   1:01:29   10    79,30                        
 36. Kozák Osvald         TBM8201    100,00                                46:50    1   100,00                                                                                                                                                                        
 37. Meloun Ondřej        VCB8101     99,92                                                                                                                                                                                                        51:55    2    99,92
 38. Hejzlar Štěpán       VCB8609     97,46                                                                                14:25    2    97,46                                                                                                                        
 39. Komárková Lenka      TJH7651     95,22        23:32    8    95,22                                                                                                                                                                                                
 40. Komárek Arnošt       TJH7701     95,06        23:37    9    95,06                                                                                                                                                                                                
 41. Pilař Karel          BSO7801     93,06                                54:23    2    93,06                                                                                                                                                                        
 42. Prokeš Tomáš         VSP7010     92,85                                54:39    4    92,85                                                                                                                                                                        
 43. Bořánek Petr         VSP7000     92,73                                54:48    5    92,73                                                                                                                                                                        
 44. Aschermann Jan       VSP6902     92,65                                54:54    6    92,65                                                                                                                                                                        
 45. Prais Marcel         KRE9302     90,27                                                                                                                                                                                                      1:04:21   10    90,27
 46. Jirásek Milan        VSP7403     89,89                                58:42    7    89,89                                                                                                                                                                        
 47. Lande Julie          NORXX01     88,45                                                                                                                                                        13:51    3    88,45                                                
 48. Vojtěch Jaroslav     PVD8201     88,19                                                                                17:55   10    88,19                                                                                                                        
 49. Veselý Pavel         AAAXX01     87,83        28:08   15    87,83                                                                                                                                                                                                
 50. Pěsta Roman          LEN6802     85,00                                                         org.         85,00                                                                                                                                                
 51. Flašar Jan sen.      KCK5701     84,76                                                                                19:41   17    84,76                                                                                                                        
 52. Zakouřil Václav      VSP7401     84,67                              1:07:32   11    84,67                                                                                                                                                                        
 53. Pelc Václav          CST6702     84,42                              1:08:02   12    84,42                                                                                                                                                                        
 54. Suchý Petr           LPM7820     83,99                              1:08:54   13    83,99                                                                                                                                                                        
 55. Kozáková Zdenča      TBM7952     83,83                              1:09:13   14    83,83                                                                                                                                                                        
 56. Mareš Lukáš          AAAXX04     83,59                                                                                20:22   20    83,59                                                                                                                        
 57. Pšenička Miloslav    TEM6101     83,57        31:42   18    83,57                                                                                                                                                                                                
 58. Kříž Pavel           PZR4800     80,91                                                                                22:08   23    80,91                                                                                                                        
 59. Flašarová Marie      KCK5756     79,11                                                                                23:30   25    79,11                                                                                                                        
 60. Catmur Richard       GBRXX01     77,75                              1:24:23   18    77,75                                                                                                                                                                        
 61. Lžíčař Martin        DOB8803     77,38                                                                                24:59   27    77,38                                                                                                                        
 62. Pešta Jiří           MIL7201     77,33                                                                                                                                                        19:29    7    77,33                                                
 63. Brádler Jan          FSP7500     76,73                              1:27:36   19    76,73                                                                                                                                                                        
 64. Mareš Ladislav       MIL7202     75,87                                                                                                                                                        20:35    8    75,87                                                
 65. Laciga Zdeněk        VSP5200     75,66                              1:31:15   21    75,66                                                                                                                                                                        
 66. Žižka Přemysl        MIL7301     75,62                                                                                                                                                        20:47    9    75,62                                                
 67. Lande Eivind         NORXX02     74,43                                                                                                                                                        21:48   12    74,43                                                
 68. Hora Vladimír        VSP5100     73,67                              1:38:56   22    73,67                                                                                                                                                                        
 69. Bartoš Marián        VSPXX01     63,77                              2:50:00   26    63,77                                                                                                                                                                        
 70. Stachová Daniela     VCB9370     61,04      1:36:23   22    61,04                                                                                                                                                                                                
 71. Zimmermann Martin    KRE9301     50,00                                                                                                                                                                                                        disk.         50,00
 71. Votík Václav         VCBXX01     50,00        disk.         50,00                                                                                                                                                                                                

                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie B            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Hulec Filip          PCB9401    500,00        30:49    3    95,51     37:27    5    96,97     35:01    1   100,00     15:16    1   100,00     58:34    1   100,00   1:20:42    1   100,00     15:16    1   100,00      org.         85,00     51:20    1   100,00
  2. Rychtecký Josef      VCB4801    451,75         org.         85,00                             50:34    7    84,62     18:25    5    91,45                           1:41:13    2    89,86     36:36    5    70,86     43:07    3    90,88     57:36    2    94,56
  3. Zimmermann Martin    KRE9301    431,17        disk.         50,00                             48:59    5    85,74     18:12    4    91,94                           2:10:27    3    80,93     27:26    4    77,83     39:24    2    94,73                        
  4. Prais Marcel         KRE9302    412,65        38:21    8    86,57   1:19:10   19    72,22   1:01:56    8    78,27     26:20   11    78,99   1:17:17   10    87,89   2:10:27    3    80,93                                                                        
  5. Teringlová Martina   VCB7851    394,66        28:03    1   100,00     38:39    6    95,52                             15:32    2    99,14                                                                             35:15    1   100,00                        
  6. Fiala Miloš          KSH4801    357,08        35:02    7    90,03      org.         85,00     42:44    2    90,97     18:35    6    91,08                                                                                                                        
  7. Machová Miroslava    KRE9451    352,38        31:50    4    94,06                             46:31    3    87,64                           1:04:25    4    95,46   2:40:00    5    75,22                                                                        
  8. Machová Ivana jun.   KRE9651    351,76        32:02    5    93,78                             46:52    4    87,36                           1:04:30    5    95,40   2:40:00    5    75,22                                                                        
  9. Štindl Vladislav     KRE3701    351,40        45:13   11    81,02                             disk.         50,00     37:40   12    70,27   1:29:02   11    82,89                                                   1:42:21    7    67,22                        
 10. Machová Ivana sen.   KRE6451    348,79        32:09    6    93,62                             50:32    6    84,65                           1:04:39    6    95,30   2:40:00    5    75,22                                                                        
 11. Gřunděl Ivan         SJH4201    331,76      1:01:26   14    72,83                                                     20:42    7    86,88   1:13:22    9    89,91                                                                           1:19:52    5    82,14
 12. Zimmermannová Milena KRE6851    331,25                              1:19:12   20    72,21                                                                                                     20:25    3    87,39     44:39    4    89,47   1:19:45    4    82,18
 13. Novák Pavel          CCB4801    309,58        43:22   10    82,34                                                     25:23   10    80,07   1:35:14   12    80,75                             46:30    6    66,42                                                
 14. Benešová Iva         SJH7051    181,48        39:49    9    85,22                                                                           1:03:18    3    96,26                                                                                                
 15. Benešová Iveta       SJH9351    176,14        47:29   12    79,54                                                                           1:02:50    2    96,60                                                                                                
 16. Princ Jakub          TEM9302    166,93        28:55    2    98,50   1:35:28   22    68,43                                                                                                                                                                        
 17. Princ Matyáš         TEM9501    154,87        52:02   13    76,95   1:03:00   14    77,92                                                                                                                                                                        
 18. Flašarová Marie      KCK5756    137,02                                                                                                        disk.         50,00                                                                           1:09:20    3    87,02
 19. Honsa Lukáš          CCB9601    131,62        disk.         50,00                                                                                                                                                     55:44    5    81,62                        
 20. Honsová Štěpánka     CCB6651    126,00        disk.         50,00                                                                                                                                                   1:07:48    6    76,00                        
 21. Městková Lucie       TEP7850    100,00                                35:11    1   100,00                                                                                                                                                                        
 22. Městková Kateřina    VSP7650     98,53                                36:15    2    98,53                                                                                                                                                                        
 23. Horová Magda         VSP5450     98,20                                36:30    3    98,20                                                                                                                                                                        
 24. Pilařová Petra       LPM8351     97,74                                36:51    4    97,74                                                                                                                                                                        
 25. Gawel Jiří           BBM5700     95,57                                                                                16:45    3    95,57                                                                                                                        
 26. Zakouřilová Helena   VSP7453     94,52                                39:31    7    94,52                                                                                                                                                                        
 27. Píšová Lucie         SJH8151     94,48                                                                                                      1:05:50    7    94,48                                                                                                
 28. Čížek Petr           TJHXX07     93,91                                                                                                                                                        17:23    2    93,91                                                
 29. Baldrianová Barbora  VSP7850     90,63                                43:18    8    90,63                                                                                                                                                                        
 30. Vejvodová Mirka      OPT5751     90,35                                                                                                      1:12:34    8    90,35                                                                                                
 31. Procházková Monika   BSO9150     89,65                                44:22    9    89,65                                                                                                                                                                        
 32. Bořánková Karolína   KAM9550     89,38                                44:40   10    89,38                                                                                                                                                                        
 33. Novotná Markéta      VSP7051     88,69                                45:28   11    88,69                                                                                                                                                                        
 34. Šustr Pavel          KSH7001     84,63                                50:48   12    84,63                                                                                                                                                                        
 35. Ash Adam             OCB9701     82,07                                                                                23:48    8    82,07                                                                                                                        
 36. Ash Chris            OCB5801     80,61                                                                                24:56    9    80,61                                                                                                                        
 37. ??? Jitka            VSPXX02     78,86                              1:00:57   13    78,86                                                                                                                                                                        
 38. Lacigová Ivana       VSP5950     76,81                              1:05:37   15    76,81                                                                                                                                                                        
 39. Šafařík ???          CSTXX01     76,74                              1:05:48   16    76,74                                                                                                                                                                        
 40. Růta Vojtěch         KTA9701     75,85                                                                                                      1:53:18   13    75,85                                                                                                
 41. Zemanová Alena       KTA6351     75,69                                                                                                      1:54:00   14    75,69                                                                                                
 41. Hudečková Alena      KTA4351     75,69                                                                                                      1:54:00   14    75,69                                                                                                
 43. Kuncová Eliška       SSU8951     74,39                              1:12:07   17    74,39                                                                                                                                                                        
 44. Šustrová Hana        KSH7755     74,20                              1:12:42   18    74,20                                                                                                                                                                        
 45. Hejzlarová Vladimíra VCB5651     72,09      1:03:30   15    72,09                                                                                                                                                                                                
 46. Šváb Jan             VSP5801     69,99                              1:28:01   21    69,99                                                                                                                                                                        
 47. Catmur Ginny         GBRXX02     60,66                              2:45:00   23    60,66                                                                                                                                                                        
 48. Trojčák Daniel       VSP6510     58,80                              3:20:00   24    58,80                                                                                                                                                                        
 49. Pešlová Martina      LEN6751     50,00                                                        disk.         50,00                                                                                                                                                
 49. Pěstová Kateřina     LEN9151     50,00                                                        disk.         50,00                                                                                                                                                
 49. Němcová Eva          AAAXX02     50,00        disk.         50,00                                                                                                                                                                                                
 49. Honsová Eliška       CCB9451     50,00        disk.         50,00                                                                                                                                                                                                
 49. Štěpánová Karla      KREXX01     50,00        disk.         50,00                                                                                                                                                                                                
 49. Stachová Alena       VCB6370     50,00        disk.         50,00                                                                                                                                                                                                
 49. Dulovcová Marie      KRE7051     50,00                                                                                                                                                        disk.         50,00                                                
 49. Konečný Matěj        KCK9907     50,00        disk.         50,00                                                                                                                                                                                                
 49. Konečná Vladimíra    KCK5953     50,00        disk.         50,00