1. zavod

Kategorie A            reg. cislo       cas     body

  1. Hošek Radim          DOB8737     21:17   100,00
  2. Romanovský Alois     SJH6101     21:51    98,70
  3. Princ David          TEM6901     22:08    98,08
  4. Pšenička Vít         TEM9201     22:25    97,47
  4. Teringl Radek        VCB6502     22:25    97,47
  6. Beneš Jan            SJH7001     23:16    95,74
  7. Vébr Jiří            KTA6901     23:20    95,61
  8. Komárková Lenka      TJH7651     23:32    95,22
  9. Komárek Arnošt       TJH7701     23:37    95,06
 10. Šrámková Michaela    SJH9352     23:39    95,00
 11. Ševčík Marek         PCB6701     24:26    93,55
 12. Hulec Jakub          KSH8401     25:58    90,98
 13. Měkuta Kryštof       SJH8801     27:10    89,17
 14. Hejzlar Josef        VCB5601     27:23    88,86
 15. Veselý Pavel         AAAXX01     28:08    87,83
 16. Soudková Martina     TEM8551     28:28    87,38
 17. Benešová Jana        SJH9451     29:12    86,44
 18. Pšenička Miloslav    TEM6101     31:42    83,57
 19. Přecechtělová Tereza KAM8951     32:14    83,01
 20. Mach Martin          KRE9201     41:13    75,82
 21. Soudková Eliška      TEM9252     54:48    69,42
 22. Stachová Daniela     VCB9370   1:36:23    61,04
 23. Votík Václav         VCBXX01     disk.    50,00
 23. Honsa Luděk          CCB6301     disk.    50,00
 23. Pšenička Jiří        TEM6301     disk.    50,00
 23. Soudková Šárka       TEM8451     disk.    50,00
 23. Fialová Pavla        KSH7753     disk.    50,00
 23. Zimmermann Pavel     KRE6401     disk.    50,00

Kategorie B            reg. cislo       cas     body

  1. Teringlová Martina   VCB7851     28:03   100,00
  2. Princ Jakub          TEM9302     28:55    98,50
  3. Hulec Filip          PCB9401     30:49    95,51
  4. Machová Miroslava    KRE9451     31:50    94,06
  5. Machová Ivana jun.   KRE9651     32:02    93,78
  6. Machová Ivana sen.   KRE6451     32:09    93,62
  7. Fiala Miloš          KSH4801     35:02    90,03
  8. Prais Marcel         KRE9302     38:21    86,57
  9. Benešová Iva         SJH7051     39:49    85,22
 10. Novák Pavel          CCB4801     43:22    82,34
 11. Štindl Vladislav     KRE3701     45:13    81,02
 12. Benešová Iveta       SJH9351     47:29    79,54
 13. Princ Matyáš         TEM9501     52:02    76,95
 14. Gřunděl Ivan         SJH4201   1:01:26    72,83
 15. Hejzlarová Vladimíra VCB5651   1:03:30    72,09
 16. Němcová Eva          AAAXX02     disk.    50,00
 16. Honsová Štěpánka     CCB6651     disk.    50,00
 16. Honsová Eliška       CCB9451     disk.    50,00
 16. Honsa Lukáš          CCB9601     disk.    50,00
 16. Zimmermann Martin    KRE9301     disk.    50,00
 16. Štěpánová Karla      KREXX01     disk.    50,00
 16. Stachová Alena       VCB6370     disk.    50,00
 16. Konečný Matěj        KCK9907     disk.    50,00
 16. Konečná Vladimíra    KCK5953     disk.    50,00