celkove poradi
                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod
Kategorie A            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Flašar Jan jun.      PGP8610    384,00         org.         85,00                                                     38:50    1   100,00                                      1   100,00              2    99,00
  2. Hulec Jakub          KSH8401    372,74      1:39:50   14    81,92   1:22:40    6    95,52     56:37    8    89,95     52:06    3    87,27     51:40    1   100,00             15    70,00      org.         85,00
  3. Hošek Radim          DOB8737    370,93                                                                                 org.         85,00     55:03    2    96,93              4    89,00              1   100,00
  4. Janošík Radek        VCB7402    369,88      1:12:37    6    93,88   1:15:16    1   100,00                           1:09:44    6    77,84                                      2    91,00      org.         85,00
  5. Hulec Filip          PCB9401    367,30      1:29:04   13    85,78   1:15:30    2    99,85     53:00    6    92,67                                                              9    79,00              6    89,00
  6. Hejzlar Josef        VCB5601    366,34                              1:29:37    7    91,99   1:04:25   13    85,11   1:04:42    5    80,01   1:04:01    4    90,35              3    90,00              3    94,00
  7. Kovář Jaroslav       TJH8901    361,70      2:15:31   18    73,51   1:16:30    3    99,19   1:11:45   16    81,52   1:12:31    7    76,78   1:08:00    6    87,99             19    60,00              4    93,00
  8. Hošek Lubomír        VCB6101    357,48      1:25:10   10    87,42   1:22:12    5    95,78   1:02:55   12    85,95      org.         85,00   1:07:24    5    88,33              8    82,00              8    84,00
  9. Vébr Jiří            KTA6901    352,21      2:16:30   19    73,35   1:20:54    4    96,52      org.         85,00   1:16:08   10    75,50     57:10    3    95,19             17    64,00                        
 10. Teringl Radek        VCB6502    345,97      1:24:43    8    87,62      org.         85,00     disk.         50,00     50:38    2    88,35                                                      org.         85,00
 11. Zimmermann Pavel     KRE6401    341,79      1:26:46   11    86,73                             50:38    4    94,67   1:15:31    9    75,71   1:14:30    7    84,68                                                
 12. Růta Vojtěch         KTA9701    323,27      2:19:45   20    72,80   1:32:37    8    90,63   1:06:47   15    83,87   1:14:46    8    75,97                                     12    71,00             10    72,00
 13. Zimmermann Martin    KRE9301    306,62        disk.         50,00                             49:23    2    95,80   1:00:16    4    82,22   1:30:20   11    78,60                                                
 14. Tichá Tereza         TJH9451    242,63      2:30:00   21    71,24                           1:02:09   11    86,39                              org.         85,00                                                
 15. Tichý Martin         TJH6401    226,00        disk.         50,00                                                                              org.         85,00                                      5    91,00
 16. Tichý Tomáš          SJH9201    180,32                                                        49:54    3    95,32                              org.         85,00                                                
 17. Flašar Jan sen.      KCK5701    174,60      1:27:40   12    86,35   1:38:23    9    88,25                                                                                                                        
 18. Kubičko Pavel        SJH7201    174,03                                                        56:03    7    90,35                           1:16:42    9    83,68                                                
 19. Beneš Jan            SJH7001    170,37                                                        59:08    9    88,25                           1:20:25   10    82,12                                                
 20. Honsa Luděk          ACB6301    169,06                              1:38:52   10    88,06                                                                                                              9    81,00
 21. Hulcová Pavla        KSH7753    152,92      1:39:50   14    81,92                                                                                                             12    71,00                        
 22. Procházka Honza Bet  PGP8407    100,00      1:03:44    1   100,00                                                                                                                                                
 22. Hejzlar Štěpán       VCB8609    100,00                                                        45:14    1   100,00                                                                                                
 24. Janovský Tomáš       PGP6401     99,99      1:03:45    2    99,99                                                                                                                                                
 25. Matějů Luboš         PGP7601     99,61      1:04:14    3    99,61                                                                                                                                                
 26. Landovský Jakub      PGP9601     94,20      1:12:06    4    94,20                                                                                                                                                
 27. Tichovský Martin     PGP6100     94,08      1:12:18    5    94,08                                                                                                                                                
 28. Paták Pavel          KSH8501     94,06                                                        51:20    5    94,06                                                                                                
 29. Hora VoiToi          PGP8301     92,61      1:14:47    7    92,61                                                                                                                                                
 30. Landovský Tomáš      PGP9103     87,43      1:25:08    9    87,43                                                                                                                                                
 31. Novák Radek          PVD9601     87,29                              1:40:56   11    87,29                                                                                                                        
 32. Hojná Dominika       SJH9852     86,90                                                      1:01:18   10    86,90                                                                                                
 33. Nývlt Martin         DKP8200     86,00                                                                                                                                         5    86,00                        
 33. Ševčík Marek         PCB6701     86,00                                                                                                                                                                 7    86,00
 35. Hartvich Otto        OPI6900     85,00                                                                                                                                 org.         85,00                        
 35. Chroňák Jaroslav     OPI7000     85,00                                                                                                                                 org.         85,00                        
 35. Blažek Vojtěch       OPI8700     85,00                                                                                                                                 org.         85,00                        
 35. Šafařík Ivo          CST7401     85,00                                                                                                                                 org.         85,00                        
 35. Klimeš Petr          KRE7701     85,00         org.         85,00                                                                                                                                                
 40. Veselý Oldřich       SJH7101     84,97                                                      1:04:41   14    84,97                                                                                                
 41. Pelc Václav          CST6702     84,00                                                                                                                                         6    84,00                        
 42. Benešová Jana        SJH9451     83,84                                                                                                      1:16:20    8    83,84                                                
 43. Svobodná Šárka       DKP8850     83,00                                                                                                                                         7    83,00                        
 44. Parkán Jiří          SJH6801     81,02                                                      1:12:55   17    81,02                                                                                                
 45. Meloun Ondřej        VCB8101     78,49      1:51:50   16    78,49                                                                                                                                                
 46. Dlouhá Marie         DKP8756     78,00                                                                                                                                        10    78,00                        
 47. Uhlíř Marek          LBE9400     77,08      1:57:40   17    77,08                                                                                                                                                
 48. Kříž Pavel           PZR4800     76,50                                                                                                      1:37:28   12    76,50                                                
 49. Smejkal Martin       NNN8500     75,29                                                                              1:16:47   11    75,29                                                                        
 50. Pospíšil Ondřej      DKP8717     75,00                                                                                                                                        11    75,00                        
 51. Plochová Dominika    DKP8651     71,00                                                                                                                                        12    71,00                        
 52. Ramba Jiří           DKP8606     65,00                                                                                                                                        16    65,00                        
 53. Wagner Libor         DKP8511     62,00                                                                                                                                        18    62,00                        
 54. Machová Miroslava    KRE9451     50,00        disk.         50,00                                                                                                                                                

                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod
Kategorie B            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Hudečková Helena     KTA6951    382,52                                                        46:54    3    98,60                             39:06    4    92,92              3    91,00              1   100,00
  2. Kovářová Lenka       TJH8651    382,17      1:26:55   19    75,54   1:01:54    5    93,97     51:34    6    94,20   1:01:42   10    83,50     33:34    1   100,00              2    94,00              2    91,00
  3. Svobodová Jana       KTA9951    376,22      1:53:30   21    69,56     57:30    3    97,33     50:46    4    94,89     41:20    1   100,00                                      8    84,00              6    84,00
  4. Blabla Zdeněk        PCB5901    374,61                                                      1:02:15   13    86,61     41:20    1   100,00   1:00:45    9    77,63              1   100,00              4    88,00
  5. Rychtecký Josef      VCB4801    365,56      1:25:07   16    76,08   1:07:45    8    90,17   1:04:52   15    85,14     41:58    5    99,25     54:11    6    80,98              3    91,00              8    73,00
  6. Svobodová Martina    KTA7151    360,47      1:55:45   25    69,18   1:11:42   10    87,96     56:30    9    90,34     42:02    6    99,17                                     11    78,00              7    83,00
  7. Gřunděl Ivan         SJH4201    351,13      1:18:40   13    78,22   1:03:46    7    92,68   1:17:23   22    79,45                           1:03:49   11    76,30              3    91,00              4    88,00
  8. Fiala Miloš          KSH4801    345,32                                56:47    2    97,93   1:10:54   17    82,15   1:25:16   15    74,24                                      3    91,00                        
  9. Hejzlarová Vladimíra VCB5651    341,55                              1:09:42    9    89,05                           1:07:46   12    80,50   1:05:47   14    75,51              9    82,00              3    90,00
 10. Tichá Jana           TJH6451    340,23      1:03:53   10    84,75                           1:03:19   14    86,00     59:56    9    84,48      org.         85,00                                                
 11. Kovářová Milena      TJH5351    320,69      2:20:30   28    65,80   1:20:44   11    83,71   1:16:22   20    79,85   1:15:36   13    77,34     56:20    8    79,79             13    64,00             10    57,00
 12. Nováková Pavlína     PVD7151    303,48                              1:23:51   12    82,46                           1:43:36   16    69,95   1:02:00   10    77,07             12    74,00                        
 13. Votíková Monika      VCBXX09    268,46                              1:03:43    6    92,72                             41:20    1   100,00   1:05:12   13    75,74                                                
 14. Zimmermannová Milena KRE6851    263,71      1:54:28   23    69,39                                                     41:20    1   100,00     37:52    3    94,32                                                
 15. Křenek Aleš          VCB4901    258,31                                                                                43:58    7    97,01   1:03:49   11    76,30              7    85,00                        
 16. Flašarová Marie      KCK5756    179,83      1:03:30    9    84,96   1:00:39    4    94,87                                                                                                                        
 17. Benešová Iva         SJH7051    177,16                                                        51:04    5    94,63                             51:36    5    82,53                                                
 18. Bušík Milan          KTA6301    165,63                                                      1:02:13   12    86,63                                                             10    79,00                        
 19. Kubičková Martina    SJH7752    162,05                                                      1:11:15   18    81,99                             55:50    7    80,06                                                
 20. Novák Pavel          ACB4801    147,42      2:13:30   27    66,63   1:28:24   13    80,79                                                                                                                        
 21. Krejčířová Šárka     VTA0001    133,36      1:53:40   22    69,53                                                                           2:01:22   15    63,83                                                
 22. Spurná Martina       PGP8556    100,00        44:24    1   100,00                                                                                                                                                
 22. Vojtěch Veselý       SJH0001    100,00                                                        45:35    1   100,00                                                                                                
 22. Teringlová Martina   VCB7851    100,00                                54:26    1   100,00                                                                                                                        
 25. Hojná Eliška         SJH0052     99,49                                                        46:03    2    99,49                                                                                                
 26. Werner Michal        PGP9705     98,61        45:40    2    98,61                                                                                                                                                
 27. Hasal Martin         PGP9804     98,19        46:04    3    98,19                                                                                                                                                
 28. Přecechtělová Tereza KAM8951     97,46                                                                                                        35:22    2    97,46                                                
 29. Tichovská Martina    PGP8658     96,79        47:27    4    96,79                                                                                                                                                
 30. Peřinka Šimon        BBM9700     90,64                                                        56:05    7    90,64                                                                                                
 31. Tichá Tereza         TJH9451     90,44                                                                                51:06    8    90,44                                                                        
 32. Benešová Iveta       SJH9351     90,36                                                        56:28    8    90,36                                                                                                
 33. Tichovská Hana       PGP6652     89,82        55:45    5    89,82                                                                                                                                                
 34. Čermák Adam          PGP9701     87,95        58:30    6    87,95                                                                                                                                                
 35. Denemarek Oldřich    BBM5100     87,52                                                      1:00:45   10    87,52                                                                                                
 36. Peřinková Irena      BBM6550     87,47                                                      1:00:50   11    87,47                                                                                                
 37. Sieglová Eliška      PGP9954     85,87      1:01:53    7    85,87                                                                                                                                                
 38. Slavíková Silva      PGP9751     85,24      1:03:00    8    85,24                                                                                                                                                
 39. Horová Klára         PGP8455     84,37      1:04:35   11    84,37                                                                                                                                                
 40. Bušík David          KTA0002     82,34                                                      1:10:29   16    82,34                                                                                                
 41. Čížek Petr           TJHXX01     81,49                                                                              1:05:38   11    81,49                                                                        
 42. Pavlů Kateřina       PGP9554     81,40      1:10:42   12    81,40                                                                                                                                                
 43. Zemanová Alena       KTA6351     80,24                                                      1:15:22   19    80,24                                                                                                
 44. Patáková Mária       KSH5751     79,46                                                      1:17:22   21    79,46                                                                                                
 45. Machová Ivana sen.   KRE6451     78,10      1:19:00   14    78,10                                                                                                                                                
 46. Blažková Dáša        OPIXX01     77,28                                                                              1:15:46   14    77,28                                                                        
 47. Bialožytová Tereza   ZBM9050     76,64      1:23:20   15    76,64                                                                                                                                                
 48. Janovská Petra       PGP7355     75,74      1:26:15   17    75,74                                                                                                                                                
 48. Janovský Tomáš       PGP0101     75,74      1:26:15   17    75,74                                                                                                                                                
 50. Ježková Regina       PGP6352     74,64      1:30:05   20    74,64                                                                                                                                                
 51. Svobodová Anna       KTA0151     69,19      1:55:40   24    69,19                                                                                                                                                
 52. Krejčířová Adéla     VTA0002     68,97      1:57:00   26    68,97                                                                                                                                                
 53. Kovaříčková Darja    KRE__DK     58,00                                                                                                                                                                 9    58,00
 54. Troupová Vladěna     KRE6351     56,00                                                                                                                                                                11    56,00

                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod
Kategorie C            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Svobodová Anna       KTA0151    392,00                                28:20    1   100,00     32:12    1   100,00     25:20    1   100,00                                                              2    92,00
  2. Krejčířová Adéla     KTA0252    321,17                                35:20    2    90,09     41:01    2    89,25                           2:05:19    7    65,83              5    76,00                        
  3. Kretschmer David     VCBXXKD    245,99                              1:03:29    3    72,32                             51:42    2    74,50     40:21    2    99,17                                                
  4. Kovařík Mikuláš      KRE0201    194,14                                                                                                        44:57    3    94,14                                      1   100,00
  5. Kretschmer Jakub     VCBXX91    174,50                                                                                51:42    2    74,50     39:41    1   100,00                                                
  6. Veselá Aneta         SJH0352    163,24                                                        55:06    5    79,22                             58:19    4    84,02                                                
  7. Kubičková Kristýna   SJH0452    163,21                                                        55:09    6    79,19                             58:19    4    84,02                                                
  8. Benešová Michaela    SJH0651    152,59                                                      1:07:26    9    73,88                           1:09:07    6    78,71                                                
  9. Vébr Jiří            KTA9901    148,46                                                                              1:21:56    9    65,46                                      4    83,00                        
 10. Svoboda Jan          XXX0921    138,73                              1:03:29    3    72,32                           1:17:11    6    66,41                                                                        
 11. Žandová Marcela      SKV9653    100,00                                                                                                                                         1   100,00                        
 12. Pelcová Kateřina     CST0050     99,00                                                                                                                                         2    99,00                        
 13. Žandová Marie        SKV6551     97,00                                                                                                                                         3    97,00                        
 14. Hudečková Alena      KTA4351     84,82                                                        46:14    3    84,82                                                                                                
 15. Mikeš Antonín        KRE0200     80,73                                                        52:23    4    80,73                                                                                                
 16. Liberdová Magdalena  KSH0851     75,03                                                      1:04:20    7    75,03                                                                                                
 17. Kubáková Bára        ZZZ0941     74,50                                                                                51:42    2    74,50                                                                        
 18. Kubičková Kateřina   SJH0652     74,08                                                      1:06:52    8    74,08                                                                                                
 19. Kubák Honzík         ZZZ0942     73,99                                                                                52:48    5    73,99                                                                        
 20. Teringl Vojta        VCB0701     66,25                                                                              1:17:56    7    66,25                                                                        
 20. Teringlová Vendulka  VCB0451     66,25                                                                              1:17:56    7    66,25                                                                        
 22. Blažková Amálka      OPIXX02     64,59                                                                              1:26:49   10    64,59                                                                        
 23. Hulec František      KSH11??     50,00                                                                                                                                disk.         50,00                        
 23. Krejčířová Šárka     KTA9751     50,00                                                                                                                                disk.         50,00                        
 23. Bušík David          KTA0002     50,00                                                                                                                                disk.         50,00