3. zavod

Kategorie A            reg. cislo       cas     body

  1. Hejzlar Štěpán       VCB8609     45:14   100,00
  2. Zimmermann Martin    KRE9301     49:23    95,80
  3. Tichý Tomáš          SJH9201     49:54    95,32
  4. Zimmermann Pavel     KRE6401     50:38    94,67
  5. Paták Pavel          KSH8501     51:20    94,06
  6. Hulec Filip          PCB9401     53:00    92,67
  7. Kubičko Pavel        SJH7201     56:03    90,35
  8. Hulec Jakub          KSH8401     56:37    89,95
  9. Beneš Jan            SJH7001     59:08    88,25
 10. Hojná Dominika       SJH9852   1:01:18    86,90
 11. Tichá Tereza         TJH9451   1:02:09    86,39
 12. Hošek Lubomír        VCB6101   1:02:55    85,95
 13. Hejzlar Josef        VCB5601   1:04:25    85,11
 14. Veselý Oldřich       SJH7101   1:04:41    84,97
 15. Růta Vojtěch         KTA9701   1:06:47    83,87
 16. Kovář Jaroslav       TJH8901   1:11:45    81,52
 17. Parkán Jiří          SJH6801   1:12:55    81,02
 18. Teringl Radek        VCB6502     disk.    50,00

Kategorie B            reg. cislo       cas     body

  1. Vojtěch Veselý       SJH0001     45:35   100,00
  2. Hojná Eliška         SJH0052     46:03    99,49
  3. Hudečková Helena     KTA6951     46:54    98,60
  4. Svobodová Jana       KTA9951     50:46    94,89
  5. Benešová Iva         SJH7051     51:04    94,63
  6. Kovářová Lenka       TJH8651     51:34    94,20
  7. Peřinka Šimon        BBM9700     56:05    90,64
  8. Benešová Iveta       SJH9351     56:28    90,36
  9. Svobodová Martina    KTA7151     56:30    90,34
 10. Denemarek Oldřich    BBM5100   1:00:45    87,52
 11. Peřinková Irena      BBM6550   1:00:50    87,47
 12. Bušík Milan          KTA6301   1:02:13    86,63
 13. Blabla Zdeněk        PCB5901   1:02:15    86,61
 14. Tichá Jana           TJH6451   1:03:19    86,00
 15. Rychtecký Josef      VCB4801   1:04:52    85,14
 16. Bušík David          KTA0002   1:10:29    82,34
 17. Fiala Miloš          KSH4801   1:10:54    82,15
 18. Kubičková Martina    SJH7752   1:11:15    81,99
 19. Zemanová Alena       KTA6351   1:15:22    80,24
 20. Kovářová Milena      TJH5351   1:16:22    79,85
 21. Patáková Mária       KSH5751   1:17:22    79,46
 22. Gřunděl Ivan         SJH4201   1:17:23    79,45

Kategorie C            reg. cislo       cas     body

  1. Svobodová Anna       ZZZ0103     32:12   100,00
  2. Krejčířová Adéla     VTA0002     41:01    89,25
  3. Hudečková Alena      KTA4351     46:14    84,82
  4. Mikeš Antonín        KRE0200     52:23    80,73
  5. Veselá Aneta         ZZZ0305     55:06    79,22
  6. Kubičková Kristýna   SJH0452     55:09    79,19
  7. Liberdová Magdalena  KSH0851   1:04:20    75,03
  8. Kubičková Kateřina   SJH0652   1:06:52    74,08
  9. Benešová Michaela    SJH0651   1:07:26    73,88