1. zavod

Kategorie A            reg. cislo       cas     body

  1. Procházka Honza Bet  PGP8407   1:03:44   100,00
  2. Janovský Tomáš       PGP6401   1:03:45    99,99
  3. Matějů Luboš         PGP7601   1:04:14    99,61
  4. Landovský Jakub      PGP9601   1:12:06    94,20
  5. Tichovský Martin     PGP6100   1:12:18    94,08
  6. Janošík Radek        VCB7402   1:12:37    93,88
  7. Hora VoiToi          PGP8301   1:14:47    92,61
  8. Teringl Radek        VCB6502   1:24:43    87,62
  9. Landovský Tomáš      PGP9103   1:25:08    87,43
 10. Hošek Lubomír        VCB6101   1:25:10    87,42
 11. Zimmermann Pavel     KRE6401   1:26:46    86,73
 12. Flašar Jan sen.      KCK5701   1:27:40    86,35
 13. Hulec Filip          PCB9401   1:29:04    85,78
 14. Hulec Jakub          KSH8401   1:39:50    81,92
 14. Hulcová Pavla        KSH7753   1:39:50    81,92
 16. Meloun Ondřej        VCB8101   1:51:50    78,49
 17. Uhlíř Marek          LBE9400   1:57:40    77,08
 18. Kovář Jaroslav       TJH8901   2:15:31    73,51
 19. Vébr Jiří            KTA6901   2:16:30    73,35
 20. Růta Vojtěch         KTA9701   2:19:45    72,80
 21. Tichá Tereza         TJH9451   2:30:00    71,24
 22. Machová Miroslava    KRE9451     disk.    50,00
 22. Zimmermann Martin    KRE9301     disk.    50,00
 22. Tichý Martin         TJH6401     disk.    50,00

Kategorie B            reg. cislo       cas     body

  1. Spurná Martina       PGP8556     44:24   100,00
  2. Werner Michal        PGP9705     45:40    98,61
  3. Hasal Martin         PGP9804     46:04    98,19
  4. Tichovská Martina    PGP8658     47:27    96,79
  5. Tichovská Hana       PGP6652     55:45    89,82
  6. Čermák Adam          PGP9701     58:30    87,95
  7. Sieglová Eliška      PGP9954   1:01:53    85,87
  8. Slavíková Silva      PGP9751   1:03:00    85,24
  9. Flašarová Marie      KCK5756   1:03:30    84,96
 10. Tichá Jana           TJH6451   1:03:53    84,75
 11. Horová Klára         PGP8455   1:04:35    84,37
 12. Pavlů Kateřina       PGP9554   1:10:42    81,40
 13. Gřunděl Ivan         SJH4201   1:18:40    78,22
 14. Machová Ivana sen.   KRE6451   1:19:00    78,10
 15. Bialožytová Tereza   ZBM9050   1:23:20    76,64
 16. Rychtecký Josef      VCB4801   1:25:07    76,08
 17. Janovská Petra       PGP7355   1:26:15    75,74
 17. Janovský Tomáš       PGP0101   1:26:15    75,74
 19. Kovářová Lenka       TJH8651   1:26:55    75,54
 20. Ježková Regina       PGP6352   1:30:05    74,64
 21. Svobodová Jana       KTA9951   1:53:30    69,56
 22. Krejčířová Šárka     VTA0001   1:53:40    69,53
 23. Zimmermannová Milena KRE6851   1:54:28    69,39
 24. Svobodová Anna       KTA0151   1:55:40    69,19
 25. Svobodová Martina    KTA7151   1:55:45    69,18
 26. Krejčířová Adéla     VTA0002   1:57:00    68,97
 27. Novák Pavel          ACB4801   2:13:30    66,63
 28. Kovářová Milena      TJH5351   2:20:30    65,80