celkove poradi
                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie A            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Flašar Jan jun.      PGP8610    499,51         org.         85,00      org.         85,00     55:03    1   100,00     36:08    1   100,00     46:40    6    92,77     26:39    1   100,00     54:33    2    99,51     28:26    1   100,00     42:17    3    97,97
  2. Teringl Radek        VCB6502    491,10      2:25:42    7    93,77   2:25:42    7    93,77                             37:54    2    97,67     43:46    3    95,60     28:52    3    96,16     54:01    1   100,00     28:48    2    99,36     42:20    4    97,91
  3. Meloun Ondřej        VCB8101    488,90      2:07:33    1   100,00   2:07:33    1   100,00                             45:22    7    89,82                                                                             28:58    3    99,08     40:34    1   100,00
  4. Hošek Radim          VCB8701    487,67      2:17:08    3    96,51   2:17:08    3    96,51      org.         85,00     39:27    3    95,80     39:55    1   100,00     27:22    2    98,69   1:03:28    4    92,56     30:56    5    95,96     44:42    5    95,38
  5. Zimmermann Pavel     KRE6401    487,64                                                        55:04    2    99,98     43:25    6    91,61                                                     56:50    3    97,52     29:05    4    98,88     40:51    2    99,65
  6. Fialová Pavla        KSH7751    480,11      2:12:21    2    98,19   2:12:21    2    98,19     56:20    3    98,86     46:16    8    89,05     44:38    4    94,72                           1:07:16    6    90,15     39:16   10    86,21                        
  7. Vošta Zdeněk         VCB8748    479,80      2:18:02    4    96,20   2:18:02    4    96,20   1:00:10    6    95,75                             41:43    2    97,84     30:25    4    93,81   1:04:06    5    92,13     36:38    9    88,81                        
  8. Tichý Tomáš          TJH9201    459,42      2:39:51    9    89,90   2:39:51    9    89,90   1:00:48    7    95,27                             44:40    5    94,68                                                                             51:08    8    89,67
  9. Hulec Jakub          KSH8401    452,38      2:40:35   10    89,71   2:40:35   10    89,71   1:06:38   11    91,31     47:10   10    88,30     46:46    7    92,68     35:54    9    87,12   1:11:16    7    87,90     36:29    8    88,97     55:20   10    86,66
 10. Romanovský Alois     SJH6101    441,37      2:56:22   13    86,16   2:56:22   13    86,16   1:05:54   10    91,77   1:05:14   21    77,70     47:35    8    91,94     37:42   11    85,34   1:26:55   12    81,07                                                
 11. Blabla Zdeněk sen.   PCB5901    438,56      2:48:33   12    87,84   2:48:33   12    87,84   1:11:28   13    88,51      org.         85,00                              org.         85,00                             41:12   11    84,51     51:31    9    89,37
 12. Tichý Martin         TJH6401    437,37                                                      1:02:04    8    94,35     52:45   17    84,25                             35:48    8    87,22      org.         85,00                             55:30   11    86,55
 13. Tichá Jana           TJH6451    409,94      3:52:16   14    77,46   3:52:16   14    77,46   1:36:40   17    78,47     58:25   19    80,93     56:54   10    85,08     43:45   12    80,46      org.         85,00                                                
 14. Soudková Eliška      TEM9252    376,51        disk.         50,00     disk.         50,00   1:36:42   18    78,46     51:20   16    85,19                                                   1:25:23   11    81,63     45:31   14    81,23                        
 15. Hošek Lubomír        VCB6101    365,70                                                         org.         85,00                                                     31:51    7    91,84                             31:09    6    95,64     46:56    6    93,22
 16. Hejzlar Josef        VCB5601    364,08                                                                                41:13    5    93,83                             36:37   10    86,39                             33:30    7    92,44     48:58    7    91,42
 17. Soudková Šárka       TEM8451    339,35                                                      1:16:40   15    85,90     51:09   14    85,32                                                   1:18:54    8    84,23     41:56   12    83,90                        
 18. Princ David          TEM6901    279,19      2:38:03    8    90,35   2:38:03    8    90,35     56:46    4    98,49                                                                                                                                                
 19. Flašar Jan sen.      KCK5701    275,76      2:24:25    5    94,16   2:24:25    5    94,16                             48:15   11    87,44                                                                                                                        
 20. Klimeš Petr          KRE7701    273,26      2:24:31    6    94,13   2:24:31    6    94,13                              org.         85,00                                                                                                                        
 21. Soudková Martina     TEM8551    268,01        disk.         50,00     disk.         50,00                             52:53   18    84,16                                                                             42:00   13    83,85                        
 22. Šrámková Michaela    SJH9352    259,08                                                      1:15:18   14    86,55     51:15   15    85,25     53:32    9    87,28                                                                                                
 23. Beneš Jan            SJH7001    190,33                                                        57:30    5    97,87                                                     31:23    6    92,46                                                                        
 24. Vaníček Tomáš        MFP6601    177,28      2:45:03   11    88,64   2:45:03   11    88,64                                                                                                                                                                        
 25. Mair Alois           NFL6101    100,00        disk.         50,00     disk.         50,00                                                                                                                                                                        
 26. Hejzlar Štěpán       VCB8609     95,37                                                                                39:49    4    95,37                                                                                                                        
 27. Kubičko Petr         SJH6901     93,08                                                                                                                                30:56    5    93,08                                                                        
 28. Havlík Milan         SJH6201     92,30                                                      1:05:04    9    92,30                                                                                                                                                
 29. Dundáček Milan       SJH6902     89,92                                                      1:08:57   12    89,92                                                                                                                                                
 30. Vejvodová Mirka      OPT5751     88,71                                                                                46:40    9    88,71                                                                                                                        
 31. Lžíčař Martin        DOB8803     87,39                                                                                48:19   12    87,39                                                                                                                        
 32. Kubičko Pavel        SJHXX01     85,89                                                      1:16:42   16    85,89                                                                                                                                                
 33. Vojtěch Jaroslav     PVD8201     85,48                                                                                50:55   13    85,48                                                                                                                        
 34. Janošík Radek        VCB7402     85,00                                                                                                                                                                                 org.         85,00                        
 34. Vébr Jiří            KTA6901     85,00                                                                                                         org.         85,00                                                                                                
 36. Měkuta Kryštof       SJHXX03     83,66                                                                                                                                                      1:20:15    9    83,66                                                
 37. Kubák Martin         SJHXX02     81,99                                                                                                                                                      1:24:26   10    81,99                                                
 38. Gřunděl Ivan         SJH4201     78,14                                                                                                      1:10:55   11    78,14                                                                                                
 39. Kříž Pavel           PZR4800     78,00                                                                              1:04:31   20    78,00                                                                                                                        
 39. Píšová Lucie         SJH8151     78,00                                                                                                                                47:35   13    78,00                                                                        
 41. Komárek Arnošt       TJH7701     75,09                                                      1:49:43   19    75,09                                                                                                                                                
 42. Komárková Lenka      TJH7651     50,00                                                        disk.         50,00                                                                                                                                                

                                                            1. zavod                2. zavod                3. zavod                4. zavod                5. zavod                6. zavod                7. zavod                8. zavod                9. zavod
Kategorie B            reg. cislo      body          cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body       cas  poradi  body

  1. Mach Martin          KRE9201    500,00      2:16:45    1   100,00   2:16:45    1   100,00     44:45    5    91,25     36:51    1   100,00     54:13    3    99,12     29:20    1   100,00                             31:17    1   100,00                        
  2. Hulec Filip          PCB9401    493,10      2:23:25    3    97,68   2:23:25    3    97,68     40:02    4    96,11     40:05    2    95,97     53:16    1   100,00      org.         85,00     51:11    1   100,00     32:46    2    97,74     22:34    2    96,60
  3. Tichá Tereza         TJH9451    463,98        disk.         50,00     disk.         50,00     38:31    3    97,92     41:05    3    94,85                             34:39    4    92,33      org.         85,00                             23:58    3    93,88
  4. Benešová Jana        SJH9451    462,40      3:14:19    9    85,19   3:14:19    9    85,19     38:10    2    98,36     48:30    7    87,99   1:03:40    8    91,83     29:55    2    99,03                                                                        
  5. Machová Ivana sen.   KRE6451    459,73        disk.         50,00     disk.         50,00     53:46   11    84,33                             58:26    6    95,58     32:36    3    94,99                             36:00    3    93,45     25:25    8    91,38
  6. Gřunděl Ivan         SJH4201    444,76                                                        53:00   10    84,83     48:11    6    88,24                             38:37    6    87,98     51:37    2    99,58     45:50    6    84,13                        
  7. Stluková Eliška      PCB6851    433,43      3:04:47    7    87,00   3:04:47    7    87,00                              org.         85,00                              org.         85,00                             39:40    4    89,43                        
  8. Štindl Vladislav     KRE3701    422,18                                                      1:03:12   16    79,21   1:08:55   12    76,74   1:42:25   14    76,00     45:28    8    82,26     55:47    4    95,88     52:26    8    79,83      org.         85,00
  9. Rychtecký Josef      VCB4801    398,49                                                        57:54   13    81,88     49:52   10    86,95     disk.         50,00                             52:08    3    99,09                             34:24   10    80,57
 10. Benešová Iveta       SJH9351    366,54        disk.         50,00     disk.         50,00     49:16    7    87,47     49:30    8    87,22   1:03:38    7    91,85                                                                                                
 11. Pšenička Vít         TEM9201    296,12      2:22:16    2    98,06   2:22:16    2    98,06     36:55    1   100,00                                                                                                                                                
 12. Machová Miroslava    KRE9451    287,13        disk.         50,00     disk.         50,00                                                     58:23    5    95,62                                                                             25:20    6    91,51
 13. Pšenička Miloslav    TEM6101    272,66      2:37:27    5    93,43   2:37:27    5    93,43     51:34    9    85,80                                                                                                                                                
 14. Flašarová Marie      KCK5751    263,56         org.         85,00      org.         85,00                             42:18    4    93,56                                                                                                                        
 15. Hejzlarová Vladimíra VCB5651    257,24                                                                                47:17    5    88,97                             37:32    5    89,08                                                     36:02   11    79,19
 16. Princ Matyáš         TEM9501    257,05      3:04:47    7    87,00   3:04:47    7    87,00     55:51   12    83,05                                                                                                                                                
 17. Novák Pavel          CCB4801    249,04                                                                              1:01:48   11    79,81                                                   1:02:44    5    90,79     55:00    9    78,44                        
 18. Machová Ivana jun.   KRE9651    191,65        disk.         50,00     disk.         50,00                                                                                                                                                     25:15    5    91,65
 19. Šrámková Michaela    SJH9352    190,86      2:30:30    4    95,43   2:30:30    4    95,43                                                                                                                                                                        
 20. Prais Marcel         KRE9302    189,07                                                                                                                                                                                40:02    5    89,07     21:02    1   100,00
 21. Vaníčková Lucie      MFP7250    181,12      2:48:34    6    90,56   2:48:34    6    90,56                                                                                                                                                                        
 22. Stachová Alena       VCB6370    171,03                                                                                                      1:07:38   12    89,38     46:20    9    81,65                                                                        
 23. Flašarová Kristýna   KCK9053    170,00         org.         85,00      org.         85,00                                                                                                                                                                        
 24. Kubičková Bára       SJH9551    164,75                                                      1:00:59   15    80,27                                                     42:32    7    84,48                                                                        
 25. Kubičko Petr jun.    SJH9801    128,50                                                        disk.         50,00                                                     51:28   10    78,50                                                                        
 26. Stach Jiří           VCB6120    117,66                                                                                                        disk.         50,00   1:23:04   11    67,66                                                                        
 27. Princ Jakub          TEM9302    100,00        disk.         50,00     disk.         50,00                                                                                                                                                                        
 28. Hudečková Helena     KTA6951     99,63                                                                                                        53:40    2    99,63                                                                                                
 29. Hudeček Jaroslav     KTA6501     96,41                                                                                                        57:23    4    96,41                                                                                                
 30. Fiala Miloš          KSH4801     92,24                                                                                                                                                                                                        24:54    4    92,24
 31. Moravec Miloš        KRE5301     91,46                                                                                                                                                                                                        25:22    7    91,46
 32. Zemanová Lenka       KTA8851     90,29                                                                                                      1:06:06    9    90,29                                                                                                
 33. Zemanová Alena       KTA6351     90,28                                                                                                      1:06:07   10    90,28                                                                                                
 34. Benešová Iva         SJH7051     90,24                                                        45:52    6    90,24                                                                                                                                                
 35. Stachová Daniela     VCB9370     89,41                                                                                                      1:07:35   11    89,41                                                                                                
 36. Konečný Matěj        KCKXX01     87,22                                                                                49:30    8    87,22                                                                                                                        
 37. Kubák Martin         SJHXX02     86,77                                                        50:12    8    86,77                                                                                                                                                
 38. Aleš David           ASU7517     85,93                                                                                                                                                      1:11:13    6    85,93                                                
 39. Dulovcová Marie      KRE7051     85,00                                                                                                                                                                                                         org.         85,00
 40. Alešová Bohumila     ASU7699     83,27                                                                                                                                                      1:16:55    7    83,27                                                
 41. Konečná Vladimíra    KCK5953     82,53                                                                                                                                                                                48:05    7    82,53                        
 42. Troupová Vladěna     KRE6351     80,45                                                                                                                                                                                                        34:32    9    80,45
 43. Horázný Václav       SJH6203     80,34                                                      1:00:50   14    80,34                                                                                                                                                
 44. Hudečková Alena      KTA4351     79,46                                                                                                      1:30:25   13    79,46                                                                                                
 45. Šmrha František      SJI4138     77,09                                                      1:08:08   17    77,09                                                                                                                                                
 46. Horázný František    SJH9701     73,02                                                      1:20:10   18    73,02                                                                                                                                                
 47. Konečná Eliška       KCKXX02     50,00                                                                                disk.         50,00