Tam, co měl Aleš včely

finálový závod III.ročníku série Sněhulákův kufr

Pořadatel: oddíl orientačního běhu TJ OB České Budějovice a oddíl rekreačních sportů TJ OB České Budějovice

Datum: sobota 15.března 2008

Centrum: srub turistického oddílu 200m západně od Kauflandu v ČB, místo mezi o-veřejností známé jako Tam, co měl Aleš včely viz mapa

Parkování: na parkovišti u Kauflandu

Způsob závodu: Poprvé v historii vás čeká finále téměř nedůstojně nevypečené a nezáludné. IOF middle. Možnost malého, ale opravdu malého překvapení pro kategorii A.

Terén:Lesopark Stromovka, přilehlé části města. Velmi rychlý, absolutní rovina, četné meliorace. Podrost, napalm a hnus v lesních partiích byl s nástupem mladého aktivního primátora zlikvidován na minimum, šrafy v mapě proto budou asi nadhodnocené. Někde.

Mapa: Dlouhá louka, 1:10 000, e=5 m, stav 9/2007, autor Radim Hošek, IOF ISOM. náhled tady
tisk CMYK, Žaket, mapy nebudou vodovzdorně upraveny, formát menší A4

Popisy: ..uvidíme..

Způsob ražení:mechanické - na kontrolách by měly být stojany, papírové průkazky. Dodržujte pořadí kontrol! Stavitel trati povolal armádu rozhodčích, kteří budou v exponovaných místech (křížení trati) během venčení psa dokumentovat veškerá provinění.

Kategorie: A ("elitní" a nebojácní orientační běžci) a B.

Start: intervalový, interval 2 minuty. Náhodné losování startovní listiny.

Startovné: Klasicky 10 Kč, splatné do prasátka na shromaždišti. Prasátko bude již večer rozbito při celkovém vyhlášení sezony a výtěžek poputuje (stejně jako loni) do žaludků závodníků.

Stavba tratí: Zdeněk Vošta, VCB8748
Ředitel zeměkoule: Radim Hošek, VCB8701

Přihlášky: do středy 12.března 2008 na e-mail: radhost@centrum.cz nebo na telefonní číslo (pouze SMS) +420 775 301 627. Pozdní přihlášky jen dle možností pořadatele.

Časový harmonogram:

Převlékání: v chatě turistického oddílu - chovejme se slušně ! Pozor: V chatě není tekoucí voda ani WC. Křoví.

Společenský program: bývá tradicí konec zimní sezony oslavit. Proběhne v chatě tur. oddílu. Sud a chlazení zajistí Zdeněk Blabla, Plzeň 12°. Co dovalí ostatní je závislé na jejich libovůli. Nevyžadujeme společenský oblek, je slušností přinést něco ze své zahrádky/Kauflandu. Křemežská děvčata již jistě zadělávají těsto.
Dámy a starší pány upozorňujeme na absenci toalety v objektu! Spaní (měkké, slamníky) možné ve vedlejší chatě na půdě, spacáky vlastní. S touto možností je 100% počítáno, ani já se nechystám domů.
Nevylučujeme možné zařazení 2.Valné hromady Sněhulákova kufru, spojené s volbou rady, manažera, pokladníka i mnohých jiných, daleko bizarnějších funkcí. Připravujte své proslovy pro obhájení své kandidatury. Přijmeme také jakékoli nabídky na uspořádání Sněhuláků v dalších letech.


Informace: radhost@centrum.cz, +420 724 184 128, +420 775 301 627

Zároveň se závodem probíhá paralelní akce pro širokou veřejnost v zoufalé snaze přivést k našemu krásnému sportu další zájemce. Najdete-li její rozpis na stránkách VCB, vězte, že se nejedná o Sněhuláka. Pokud při závodě narazíte na nějaké rekreační běžce, můžete v rámci propagace OB předvést svou vytříbenou techniku ražení, přeskakování melioraček nebo trhání asfaltu. Všechny tyto aktivity jsou na vlastní nebezpečí a bez nároku na honorář.