Ježíškovo Pískoviště

4. závod III. ročníku série Sněhulákův kufr

Pořadatel: TJ Sokol Písek

Datum: Pátek 21. prosince 2007

Centrum: Sportovní hala TJ Sokol Písek v Tylově ulici

Způsob závodu: Zjednodušeně něco mezi scorelaufem a freeorderem. Běží se v nové mapě, a tak musíme vše ještě odzkoušet. Snad to dobře dopadne a důvěru Radima nezklameme. Změny vyhrazeny.

Ražení: Parádní kleštičky a průkazka

Mapa: Pískoviště 1:5000 – mapa je nová (září 2007), leč boom ve stavebnictví postihuje naše okolí dnes a denně, a tak nezbývá než doufat, že všechny současné zákopy budou již zahrabány.

Start: Hromadný po kategoriích postupně od 19:00 – veřejné osvětlení tu zaváděl už Křižík, ale zákoutí tu jsou temná. A tak zvažte, zda se vybavit baterkou.

Kategorie: A – „elitní“ orientační běžci, B – „příchozí“ (všichni, kteří si netroufají na kategorii A), C – rodič a dítě do 12-ti let, nespadající rovněž do kategorie A

Přihlášky: Čím dříve, tím samozřejmě lépe. Nejpozději ale, prosím, do 16. prosince. Přihlášení je možné i při prezentaci, ale nemůžeme zaručit, že ještě bude mapa. Do přihlášky uveďte jméno, do jaké kategorie se řadíte (tedy buď A, B nebo C), oddíl, za který se snažíte běhat, a pošlete to mailem na adresu piskoviste07@seznam.cz

Prezentace: 17:00 – 18:00 ve vestibulu sportovní haly TJ Sokol Písek

Startovné: tentokrát výjimečně 20 Kč

Stavba tratí: Libor Janda, Standa Trávníček

Různé:

·         Vyhlášení bude v bufetu ve sportovní hale. Přednost má kategorie C, aby děti mohly brzo na kutě.

·         V hale je možnost převlečení i osprchování.

·         Při větším než malém zájmu můžeme zajistit ubytování z pátku na sobotu na karimatkách v tělocvičně či šatnách přímo v centru závodu za cca 40 korun.

Informace: ljanda@email.cz,  tel: 604779349