Už máte po sezóně plné zuby lesa? Připadá vám bílá barva na mapě prázdná a nezáživná? Bojíte se v nočním lese bubáků a strašidel? Neúčastnili jste se 1. MS v BOBu? Právě pro Vás, ale i pro ostatní je II. Sněhulákův Kufr ideální! Osvědčený terén. Kvalitní cílová aréna. Přiměřeně nekvalitní mapa. Návaznost na 1. kolo SK.

To vše je

Remízkové nokturno

(2.kolo Sněhulákova Kufru a II.neoficiální mistrovství VJČ v nočním sprintu)

Datum: sobota 17.listopadu 2007

Centrum: areál SCHKO Blanský les ve Vyšném u Českého Krumlova. Totožné centrum se všemi předešlými vyšenskými Sněhuláky. plánek

Pořadatel: sekce LOB KCK za pomoci sekce OB KCK Český Krumlov.

Parkování: jako vždycky - na návsi ve Vyšném, před firmou Sixl.

Terén: převážně otevřený (les pouze cca 10% trati), louky, remízky,komunikace ve vsi. Letos vám budou zvonit hřebíky po asfaltu více než loni, takže je na vás, zda zvolíte bezhřebovou obuv nebo dáte na konci sezóny hřebíkům ještě co proto.

Mapa: Suprkapr, měřítko 1:5000, e=2m, stav podzim 2007, pravděpodobně bude použit upravený mapový klíč ISSOM (určitě tam nebudou šedivé cesty, protože ty by v noci nebyly vidět). Na mapě bude vyznačeno několik zakázaných prostorů – bude vysvětleno před startem. Samozřejmě je zakázán vstup do soukromých pozemků (značka privat – olivově zelená barva). Mapa nebude vodovzdorně upravena a tištěna na kancelářském papíru – vemte si mapníky!

Popisy: na mapě

Způsob ražení: kleštičkami do mapy. Na kontrolách budou malé lampiony, pravděpodobně bez odrazek

Organizace závodu a centra: Start i cíl se nachází v centru. Na tratích je divácká kontrola, pravděpodobně v 1/3 obou tratí. Plánek centra bude v centru :)

Kategorie: klasicky A a B

Start:intervalový, 2 nebo 3 minuty

Startovné: 10 Kč.

Předpokládaný čas vítěze: původně to měl být sice middle (jak jste si sami zvolili v anketě), ale bude to 2. závod v jednom dni, takže zkracuji tratě na sprintovou délku – tzn. čas vítěze 15-20 min.

Přihlášky: do soboty 10. listopadu 2007 (chápu, že pro mnohé z Vás je to dost brzo před závody, ale pochopte prosím, že se přes týden nacházím v Praze a pozdější zpracování přihlášek by mi mohlo činit problémy) na e-mail: honza.flasar@seznam.cz nebo + 420 606 133 664. Jako obvykle zde zopakuji, že pozdní přihlášky jsou akceptovatelné, ale vystavujete se riziku, že poběžíte s černobílou nebo použitou mapou.

Časový harmonogram:Převlékání: v sále, zde bude i vyhlášení a podobné aktivity.

Ubytování: veryhardfloor na podlaze sálu

Informace: honza.flasar@seznam.cz, +420 606 133 664

!!! Nezapomeňte své světlostroje !!!