Vyšenské točení Volantem

1.závod III.ročníku série Sněhulákův kufr

Pořadatel:FK USK Praha a

Datum: sobota 17.listopadu 2007

Centrum: Vyšný u Flašarů – parkuje se jako vždyckyplánek

Způsob závodu: americké štafety – ve dvojici je vždy jeden, který si to užívá (závodník kategorie B) a jeden, který to drtí (závodník kategorie A). Dvojice budou nalosovány před závodem, to aby si Tryskáč nepřivezl jako slabšího Tomáše Dlabaju. Při nestejném počtu závodníků bude ještě pro jednu kategorii nominační kolo. Závod se samozřejmě počítá do Sněhulákova rankingu. Tratě C vypisovat nebudu, protože to bude velmi krátké a po louce, kdo z přítomných bude chtít jít, tak si zaběhne nesoutěžně a sám jednu z tratí (téměř celá trať bude vidět ze shromaždiště).Prezentace: 13:00 až 13:15, pak následuje losování dvojic

Mapa: zcela nová v měřítku 1:1000 autor Kuba Hulec

Start: 00 = 13:30

Startovné: Klasicky 10 Kč, splatné do prasátka na shromaždišti. Prasátko bude rozbito při celkovém vyhlášení na konci sezony a výtěžek poputuje (stejně jako loni) do žaludků závodníků.

Stavba tratí: kapr Jakub Hulec, Ing.Pavla Fialová

Přihlášky: co nejdřív, nejpozději však do 12. listopadu – do přihlášky uveďte jméno, do jaké kategorie by měl být váš výsledek započítán (tedy buď A nebo B), svou aktuální pozici ve Sněhulákově rankingu a svou aktuální pozici v letním rankingu, dále oddíl, za který běháte (popř. chodíte), svou aktuální formu, číslo čipu, velikost bot, číslo bankovního konta a pin – to vše pošlete mailem na adresu jakub_hulec@seznam.cz nebo můžete napsat SMS na číslo 721749942, ale to se vám tam asi všechny údaje nevejdou. Pozdní přihlášky jen dle nemožnosti pořadatele.

Různé: Vyhlášení bude v rámci Gala večera na počest zahájení zimní sezony. Sebou si vemte teplé oblečení (čekání mezi závody bude krátké, ale pořadatel si počasí neobjednává), věci na OB, poznámkový blok na přednášky během následujícího Gala večeru, řidičský průkaz (abyste mohli točit volantem).

Informace: jakub_hulec@seznam.cz, +420 721749942