Buzola: moscompas , taková ta barevná palcovka
2000?
Předchozí oddíly: možná přestoupím do SJH

TEĎ TROCHU VOLNĚJI...

Závodník, který mi v uplynulé sezóně dělal nejčastěji v lese společnost?

tak to vážně nevím, řekl bych že Petržela, protože vždycky když za mnou startoval do 12 minut, tak mě doběhl
Nejoblíbenější jihočeská mapa?
Kunějovské samoty, Zvůle – ty už znám jako svoje boty, teda ještě líp
Historicky nejlepší umístění na Kaprovi?
1., v H10 – běžel jsem sprintem po fáborkách:)
Historicky nejlepší umístění v závodě Sněhulákova kufru?
3., v mistrovství světa v bobovém orientačním běhu – poté, co zdendu diskvalifikovali za cheating (nebyl to Klimík ?? - pozn.red.;) hele, ten diskvalifikovanej byl fakt zdenda, pamatuju si jak dostal cenu za fair play - boby (dodává Tom)
Oblíbený pokrm před závodem?
buchty od paní maxové (vděčná pacientka)
Jak to všechno poberu do rukou (držení čipu, mapy, buzoly,..) ?
to je jednoduchý, do pravý ruky palcovku, čip mám na ukazováčku (ještě že se už neběhá na kartičky, ty jsem děsně ztrácel) v levé ruce mám mapu, no a občas hodím tlamu
Nejoblíbenější a nejneoblíbenější objekt pro kontrolu?
nejoblíbenější – význačný strom, nejneoblíbenější – skalní průchod a vůbec všechno co souvisí se skálama (miluju když slezu dolů a zjistím že je to nad 5-ti metrovým srázkem, pod kterým právě stojím)
Nejkaprovitější mapa za hranicemi vyspělého jihu?
Za hranicemi vyspělého jihu nejsou mapy, které by se kaprovostí mohly rovnat mapám na Jihu Čech
Nejcennější OB skalp?
No, to bylo když jsem byl 6. v béčkách (a to mi bylo 13!) , to jsem skalpoval celkem hodně dobrejch lidí
Nejlepší výsledek ve sportu, který nemá nic společného s mapou?
Frisbee Ultimate – málem jsem se dostal do juniorské reprezentace
OB cíl, kterého už jsem dosáhl?
vyhrál jsem kapra, porazil jsem tátu o deset minut, získal jsem Áčko, porazil jsem Krejsu (teďka vede 16ky béčka)
OB cíl, kterého jsem ještě nedosáhl?
ještě jsem neporazil Petrželu (a asi nikdy neporazím)
Nejpovedenější a nejNEpovedenější závod za uplynulý rok?
Nejpovedenější byl poslední závod Linz Cupu, nejnepovedenější bylo jako obvykle mistrovství ČR na klasické trati
Kdy a kde jsem se naposled ztratil, že jsem vůbec, ale vůbec nevěděl, kde jsem?
Tak to bylo o prázdninách ve Finsku, to jsem tušil, že jsem tak v okruhu 1 km od tohohle místa
Jakými dopravními prostředky jsem se už dopravoval na závody?
vždy autem rodičů – já vím, jsem suchar :)
Kdy vyhraje Tryskáč závod Sněhulákova kufru?
těžko říct, ale když začne vybíhat kleť 2x denně a bude hrát catching features tak to může být hnedka za rok :)
Nejoblíbenější značka piva (Platan se nepočítá)?
kvasnicový regent 12:) na terase za vlahého letního večera :), jinak Krušovice a Bernard
Kolik času jsem loni nejdéle strávil na trati při OB?
tuším tak kolem 100 minut
Při závodě nejčastěji myslím na...?
na nějákou písničku, kterou jsem nedávno slyšel a bzučí mi v hlavě – nejhorší bylo, když mi asi 4 závody v hlavě bzučela diskosračka Kanikuly
Můj nezapomenutelný žaket..?
při jedněch béčkách jsem běžel na 12ku, ale doběh sem na 13ku. Byl jsem tak zmatenej že jsem pokračoval na 14ku