10/11/2013 - A fotogalerie stále přibývají.

07/11/2013 - Orienťáci ze Sportovního klubu vozíčkářů Praha děkují, že jste HROB běželi i za/pro ně. Výtěžek sbírky , která se nesla v duchu "za kontrolu korunu" je 3 688,- Kč! Díky za spolupráci! Na webu SKV najdete nejen náš profil, ale i způsob, jak se zapojit jako jednotlivci. Taky přemýšlíte o sazbě 1 Kč/k, na celou nadcházející sezonu 2014?
A přidal jsem i fotky ze svého aparátu a od Zdendy V. (viz fotogalerie)..

06/11/2013 - Mailem přišly odkazy na další fotogalerie.

05/11/2013 - Ztráty a nálezy se již podařilo z velké většiny vyřešit, zbývá hodit sem rukavici.

Kdo ji postrádá, ať se ozve. Děkujeme závodníkům za dochvilnost při sobotním odjezdu, stejně jako za nečekanou příležitost vykoušet si jízdní vlastnosti Volva. Zároveň děkujeme za téměř 100% vracení klíčů - a ty dva zbývající hříšníky žádáme o urychlené řešení vzniklé situace.
O víkendu fotil taky Honza Tojnar, a to jak v sobotu, tak v neděli.

04/11/2013 - Je po všem. Děkujeme moc za účast. Pavel Fišer připravil možnost zákresu vašich postupů - a to buď naklikáním, případně můžete poslat GPS logy na muryZapoloTcz. Fotky od pořadatelů (zatím hlavně z lesa) najdete na rajčeti. Ještě tam něco přibyde, zachovejte našemu webu přízeň ještě během tohoto týdne.
A vedoucí ubytovny Pod Hrází vás zve zas někdy do Vyššího Brodu na Vltavu - společnost Ingetour nabízí ubytování, občerstvení i zapůjčení lodí.

03/11/2013 - Zveřejňujeme nedělní výsledky (etapové) a výsledky celkové. Dále mezičasy ze soboty a mezičasy z neděle.

02/11/2013 - Zveřejněny sobotní výsledky a startovky na neděli (nenechte se zmást záhlavím - je tam datum vygenerování dokumentu).

30/10/2013 - Prosíme, již neposílejte platby na účet, případné nedoplatky dořešíme na místě v hotovosti.

29/10/2013 - Zveřejňujeme pokyny pro závodníky. Prosím, přečtěte si je, obsahuje spoustu zásadních, hodně důležitých a nemálo dalších informací. V centru závodů bude otevřen bufet od rána až do noci. Další restaurační zařízení jsme sesumírovali do následující tabulky.

28/10/2013 - Upozorňujeme závodníky mladší 15 let, že start v závodě je možný pouze se souhlasem zákonného zástupce. Připravili jsme pro Vás vzor takového souhlasu (*.pdf). Vytiskněte si, nechte podepsat od rodičů a přivezte s sebou. Pokyny jsou téměř hotové, neustále z nich odstraňujeme relikty roku 2008 :)

27/10/2013 - Inzerát z HH40: "tým MGM (HH40) se nám rozpadl (Kalimero onemocnělo) a tak sháním parťáka. Vláďa". Pište na mail Vladimir.Meznik na doméně seznam cézet.

26/10/2013 - Pár slunečných obrázků z předchozího víkendu najdete v galerii. Dále nám přibyli další partneři závodu, mezi nimi i českobudějovická jednička mezi outdoorovými obchody, Kamzík. Pracujeme na pokynech pro závodníky. Zatím z nich vyjímám to, co vás zajímá parametry tratí.

22/10/2013 - Opět několik položek.

21/10/2013 - Za slunečného počasí a teplot atakujících 20 stupňů proběhl přípravný víkend na dlouho očekávanou akci. Něco málo fotek dodám zítra. Dnes některé informace, které najdete v pokynech, ale připadá nám rozumné je sdělit co nejdříve.

.

13/10/2013 - Vy, kdož hledáte někoho do dvojice, abyste ještě mohli běžet HROB, pište na mail (najdete ho dole v přihláškovém systému), budu tady inzeráty zveřejňovat. No a jako bonusové čtení přinášíme rozhovor s polovinou jedné z favorizovaných dvojic. Tratě se finalizují (už se ladí opravdu detaily, momentálně je to střední pasáž nedělní tratě kategorie P), ještě než zveřejníme parametry v celé své kráse, tak aspoň přibližně: HH 25, HD 19, DD 18, HH40 21, HD40 17, DD40 15, P 14. Všechno v kilometrech.

05/10/2013 - Sérii předzávodních rozhovorů začínáme u jednoho z hlavních pořadatelů a stavitele sobotních tratí.

27/09/2013 - Děláte nám radost, dosáhli jsme včera 100 přihlášených dvojic a počet dál narůstá. Na oplátku uděláme radost i my Vám. Mezi partnery závodu se zařadil i Starnet, který se postará o to, aby WiFi nepadala a pak soukromý pivovar Jakub, který zajistí uhašení žízně téch nejúspěšnějších závodníků.

26/09/2013 - ENGLISH INVITATION HAS BEEN PUBLISHED. Follow the link on the left side.

16/09/2013 - Jak jsme slíbili, spouštíme přihláškový systém. Věřím, že pro Vás nebude problěm se v něm zorientovat, vychází totiž z toho loňského, za což vděčíme Adamovi Chromému (adamna.net), do současné podoby ho upravil Petr Suchý (sopr.cz).

12/09/2013 - Dlouho očekávaný rozpis celé akce je TADY. Kromě dolaďování nabídky ubytování jsme čekali i na požehnání pana prezidenta. Rozuměj prezidenta ČARu. Dolaďujeme přihláškový systém, předpokládám, že se rozběhne v pondělí.

20/08/2013 - Přidána první skromná fotogalerie ze závodního prostoru, i s komentářem. K nalezení je tady.

19/08/2013 - Krásně. Je odpověď na otázku, jak je v prostoru závodu koncem srpna. První prověřování vytipovaných míst na kontroly dopadlo dobře. Díky trochu nestandardnímu létu jsou bažiny nečekaně suché, ale nebojte, my je do listopadu napustíme. V týdnu čekejte první fotky..;) Bývá zvykem dva měsíce před závodem psát, že dějiště závodů zatím zeje prázdnotou, ale to pochopitelně v případě vodáckého kempu na Vltavě koncem srpna není pravda ani trochu.

13/08/2013 - Trochu neprozřetelně jsem koncem února napsal, že do měsíce tu najdete nějaké prvotní informace o horském. Měsíců uplynulo pět a dočkali jste se. Tak jak to bude s tím HROBem?
Pro letošní HROB jsme vybrali kus pohraničních hor, tam, kde končí Šumava. Město Vyšší Brod asi znáte spíš jako nástupní místo na Vltavu. Ano, ostatně vodácký kemp bude také naším zázemím. Ovšem zraky se nebudou upínat k řece, ale na druhou stranu, do kopců Vyšebrodské vrchoviny, jak těm několika kopcům říkají geologové. V tuhle chvíli ještě řešíme různá povolení, která umožní uskutečnění závodu i za těmihle kopečky, tam, kde se zdraví Grüss Gott. Tak na co se můžete tešit?

Rozpis vydáme někdy začátkem září. Opravdu. No a uzávěrka přihlášek pak bude asi 3 týdny před vlastní akcí, ale to se všechno dozvíte z rozpisu. Já si hraju s prvními nástřely tratí, o víkendu nás čeká proběhnutí v závodním prostoru, takže se dočkáte i prvních fotek...